خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/17 11:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غضنفرآبادی:

قوه قضاییه با فریب‌خورد‌گان با رأفت اسلامی برخورد کند

**عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به فتنه اخیر گفت: قوه قضاییه با عده‌ای که در فتنه اخیر فریب خورده‌اند باید با رأفت اسلامی برخورد کند چرا که این عده فریب هیجانات و شعارهای کاندیداها را خورده‌اند.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به فتنه سال گذشته گفت: اگر در جریان فتنه برای برخی نامعلوم بود که عده‌ای به نام امام(ره) یا به فرموده رهبر انقلاب به نام "بیرق امام " علیه امام، انقلاب و دستاوردهای نظام توطئه کرده‌اند، امروز دیگر برای اکثریت جامعه و دلسوزان نظام مشخص شده که چه توطئه‌ای توسط فتنه‌گران برنامه‌ریزی شده بود.

وی افزود: این توطئه پیچیده برای براندازی نظام صورت گرفت که افراد زیادی هم در این بین فریب ظاهر حسن نیت‌دار برخی کاندیداها را خورده و در کنار عوامل اصلی قرار گرفتند.

نماینده مردم بم در مجلس تصریح کرد: به هر حال جو انتخاباتی به شکلی بود که شور و هیجان در جامعه حاکم شده و از طرفی هم کاندیداها افراد را تحریک می‌کردند لذا در چنین شرایطی عده‌ای ناخودآگاه در جریان اقداماتی قرار گرفته و دست به خلاف قانون هم زدند.

غضنفرآبادی ادامه داد: با توجه به اینکه فریب‌خوردگان در شرایط کنونی متوجه فتنه‌ رخ داده شده‌اند، باید مورد رأفت اسلامی قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی کسی متنبه شده است رأفت اسلامی ایجاب می‌کند که به وی کمک شود البته شرمساری برای فریب‌خوردگان فتنه اخیر باقی خواهد ماند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اضافه کرد: ما نباید راه را برای فریب‌خوردگان مسدود کرده و بگوییم چون شما اشتباه کردید دیگر راه برگشتی ندارید؛ فتنه اخیر برای فریب‌خوردگان تجربه خوبی است که در آینده دیگر به سادگی فریب نخورند.

غضنفرآبادی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس اظهار داشت: قوه قضاییه باید با عده‌ای که در فتنه اخیر فریب خورده‌اند با رأفت اسلامی برخورد کند چرا که این عده فریب هیجانات و شعارهای کاندیداها را خورده‌اند.

وی افزود: تشخیص فتنه در آن اوایل برای اکثریت جامعه مشکل بود ولی با گذشت زمان چهره فتنه روشن شد، علاوه بر سخنان و شعارهای فریبنده نمایش تصاویر برخی کاندیداها در کنار رهبر انقلاب و امام راحل چگونه می‌توانست به انسان این اجازه را بدهد که فکر کند این فرد قصد ایجاد انقلاب مخملی دارد.

نماینده مردم بم در مجلس با بیان اینکه برخی در رابطه با امام و ارزش‌های امام سخن گفته و قصد داشتند که قانون را اجرا کنند، تأکید کرد: آنها حرف حق می‌زدند اما در پشت حرف حق آنها باطل بزرگ براندازی نظام نهفته بود لذا با این شرایط برای برخی شناختن چهره‌های منافقان سخت شد ولی در حال حاضر همه فتنه‌گران را می‌شناسنداز این رو باید راه را برای بازگشت فریب‌خوردگان به دامن نظام و انقلاب آماده کنیم.

غضنفرآبادی تصریح کرد: البته باید با عوامل اصلی فتنه اخیر با شدت برخورد کرد چرا که آنها با قصدی روشن وارد شده و هماهنگی خاصی هم با عوامل ضد انقلاب، آمریکایی‌ها و منافقان داشتند.

وی خاطرنشان کرد: اگر در قبال اقدامات فتنه‌گران کوتاه بیاییم، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد لذا باید "مر قانون " در مورد آنها رعایت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet