هدر موبایل
1389/03/17 12:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر خبر داد:

توضیح علی مطهری به هیات داوری اصولگرایان در جلسه فردا

**عضو هیات داوری فراکسیون اصولگرایان اعلام کرد: " علی مطهری " نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره یادداشت اخیر خود به این هیات توضیح می دهد.

حجت الاسلام محمدتقی رهبر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این جلسه که فردا (سه شنبه) برگزار می‌شود، مطهری درباره محتوای این یادداشت و بویژه فراز پایانی آن به هیات داوری توضیح خواهد داد.

وی افزود: فراز پایانی این یادداشت به نحوی است که به نظر می‌رسد منظور از کسانی که علاقمند به مقایسه وضعیت کنونی با صدر اسلام هستند، مقامات عالی رتبه نظام است که همین مساله با انتقاد شدید نمایندگان بویژه نمایندگان روحانی مجلس رو به رو شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در عین حال اظهار داشت: شاید عمدی در این کار نباشد اما عبارات به گونه‌ای است که این برداشت‌ها را به ذهن متبادر می‌کند.

رهبر تاکید کرد: در صورتی که مطهری نتواند هیات داوری را قانع نماید، این هیات پنج نفره تصمیمات مقتضی را در این زمینه خواهند داشت.

حجج اسلام حسین ابراهیمی، مرتضی آقاتهرانی، حسین سبحانی نیا، محمدتقی رهبر و غلامرضا مصباحی مقدم اعضای هیات داوری فراکسیون اصولگرایان را تشکیل می‌دهند که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet