هدر موبایل
1389/03/17 17:57:00
سرویس سیاسی

اکرمی: احزاب اسرائیلی تنها در روش جنایت تفاوت دارند

**عضو گروه دوستی ایران و فلسطین، معتقد است، احزاب اسرائیلی تنها در روش سلطه و جنایت به مردم فلسطین با هم متفاوت هستند.

سیدرضا اکرمی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن یکسان دانستن ماهیت احزاب رژیم صهیونیستی در برخورد با مسائل بین المللی، حیات این رژیم را در برخورد خشن و غیرانسانی با ساکنان مسلمان فلسطین دانست.

 عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین، تفاوت احزاب و گروه های سیاسی در اسرائیل را تنها در روش برخورد با فلسطینیان دانست و با بیان این نکته که از لحاظ ماهوی تفاوتی میان احزاب اسرائیلی مانند لیکود، کارگر، کادیما، شاس، مرتس و بقیه احزاب وجود ندارد، افزود: به نظر من اگر مثلا الان به جای حزب لیکود، نمایندگان حزب کارگر دولت را در دست داشتند، همین برخورد با ناوگان صورت می گرفت، زیرا ماهیت این احزاب مانند ماهیت احزاب جمهوری خواه و دموکرات آمریکا مانند هم است و تنها اختلافات جزیی در روش برخورد دارند، یکی با پنبه سر می برد و دیگری با مانند حزب راست گرای لیکود با چاقو.

 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، در پاسخ به سئوالی در مورد سخنان اخیر رئیس پارلمان اسرائیل درباره وجود تروریست ها در ناوگان آزادی غزه، این حرفها را نشانه توجیه تراشی این رژیم برای فرار از موج بین المللی انتقاد از حمله به ناوگان آزادی و به شهادت رساندن بیش از بیست نفر دانست.

وی افزود: اگر واقعا به اعتقاد رئیس پارلمان کنیست، تروریست ها در این ناوگان ها حضور داشتند، چرا رژیم صهیونیستی هیچ مدرکی دال بر وجود اسلحه ارائه نمی دهد؟ مگر آنها نمی گویند این ناوگان ها قصد تحویل سلاح به مردم غزه را داشته اند؟ مگر اینها این کشتی ها را بازرسی نکرده اند؟ این سخنان تنها به خیال خودشان مفری است برای سرپوش گذاشتن بر جنایت اخیر این رژیم است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با ذکر این نکته که ایران پرچمدار مبارزه با اسرائیل است، پارلمان ایران را دارای آمادگی کامل برای حمایت از مردم مسلمان غزه دانست و از بررسی راهکارهای مناسب برای برخورد با رفتار اخیر کماندوهای اسرائیلی به این ناوگان خبر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet