انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/17 18:55:00
سرویس سیاسی
نماینده بجنورد:

طرح استیضاح وزیر کشور این هفته تهیه می‌شود

**نماینده بجنورد در خانه ملت اعلام کرد، مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی طرح استیضاح وزیر کشور را در هفته جاری تهیه و به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهند داد.

موسی الرضا ثروتی درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت، دلیل تهیه طرح استیضاح مصطفی محمد نجار را تزلزل مدیریت در استان خراسان شمالی و عدم تعیین و تکلیف استاندار و اداره معاونت های آن با سرپرست عنوان کرد.

وی با اشاره به حضور دو روزه سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی در محل خدمت خود، افزود: معاونت پشتبانی این استان نیز علاوه بر داشتن سمت معاونت، سرپرستی فرمانداری بجنورد را نیز بر عهده دارد.

ثروتی با اعلام اینکه این تزلزل مدیریتی، مسایل استان خراسان شمالی را به خوبی به پیش نمی برد، خاطرنشان کرد: بنابراین ناگزیریم به دلیل عدم پیشبرد امور استان از وزرای مربوطه سوال کنیم و تمام مردم استان هم منتظرند که بالاخره اتفاقی در این استان بیفتاد.

نماینده بجنورد در خانه ملت با اظهار اینکه هم اکنون در استان خراسان شمالی حالت بسیار نامناسبی حاکم است، افزود: تماسی که نمایندگان استان با وزارت کشور گرفته اند، ایشان تاکنون چندین بار قول اقدام داده اند؛ اما متاسفانه هیچ اقدامی برای تثبیت مدیریت استان انجام نداده اند.

ثروتی تصریح کرد: براین اساس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی به همراه نمایندگان دیگر استان ها قصد دارند طرح استیضاح وزیر کشور را در هفته جاری تهیه و تقدیم هیات رئیسه مجلس کنند.

نماینده بجنورد سپس با اشاره به 80 مورد از مشکلات موجود دراستان خراسان شمالی که به دلیل عدم ثبات مدیریت عالی معلق مانده اند، اظهار کرد: در این وضعیت مردم استان بیشترین ضرر را خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet