شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/17 17:06:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

وزیر کشور باید پاسخگوی بی‌نظمی‌های حادثه 14 خرداد باشد

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت کشور به عنوان متولی نظم و امنیت در مراسم سالگرد حضرت امام خمینی (ره) باید پاسخگوی بی نظمی‌ها و حوادث تلخ موجود باشد.

داریوش قنبری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: وزیر کشور باید توضیح دهد چرا در مکان حرم مطهر حضرت امام (ره) و سالگرد ارتحال بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی چنین بلوا و آشوب های تدارک و راه اندازی شود.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه فراکسیون خط امام (ره) نمایندگان حاضر در جلسه اذعان داشتند این اقدام نه عملی ساده بلکه برنامه ای از پیش تعیین شده بوده است و در این بین وزارت کشور در وهله اول و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و مرحله بعد باید پاسخگوی این عمل باشند.

نماینده مردم ایلام در مجلس به حوادث روز 14 خرداد در حرم مطهر امام (ره) و سخنرانی سیدحسن خمینی پرداخت و افزود: فراکسیون خط امام (ره) مجلس ضمن محکوم کردن این جریان از نهادهای امنیتی و اطلاعاتی خواستار است عوامل و محرکان این جریان، شناسایی شوند.

وی در ادامه افزود: جای تعجب و سوال دارد چگونه در 20 سال گذشته چنین حوادثی رخ نداده اما در سالی که مسئولیت آن به عهده دولت قرار گرفته باید شاهد چنین حوادثی باشیم.

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) اظهار داشت: وزارت کشور باید با اتخاذ تدابیری مناسب قداست و حرمت حرم مطهر امام (ره) را لحاظ می کرد و با برنامه ریزی سنجیده مانع از این بی حرمتی در سالگرد عروج بنیانگذار امام (ره) می شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet