خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/03/17 19:38:00
سرویس بین الملل
احمدی بیغش به خانه ملت خبر داد

پی گیری سفر نمایندگان به غزه در جلسه با شیخ الاسلام

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیته دفاع از انتفاضه فلسطین در جلسه ای با شیخ الاسلام معاون روابط بین الملل رئیس مجلس موضوع سفر تعدادی از نمایندگان به غزه را پیگیری کردند.

محمود احمدی بیغش نماینده شاهزن در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اینجانب، ناصر سودانی نماینده اهواز، محمد کرمی راد نماینده کرمانشاه و مصطفی ذوالقدر نماینده بندرعباس به عنوان اعضای کمیته دفاع از انتفاضه فلسطین بعدازظهر امروز با حسین شیخ الاسلام رئیس دبیرخانه حمایت از فلسطین و معاون روابط بین الملل رئیس مجلس جلسه داشتیم، گفت: در این جلسه موضوع سفر چهار نماینده به غزه برای اعلام همدردی ملت ایران با مردم مسلمان غزه پیگیری شد.

وی افزود: در این جلسه تاکید شد که چهار نماینده ای که آقای لاریجانی دستور عزیمت آنها به غزه را صادر کرد باید هرچه سریعتر به این منطقه اعزام شوند.

وی افزود: همچنین در این جلسه مقرر شد تا فرم هایی جهت ثبت نام از نمایندگان برای اعزام به غزه تهیه و برای همه نمایندگان ارسال شود تا هر نماینده ای داوطلب اعزام به غزه بود برای سفر بعدی نام نویسی کند.

این نماینده داوطلب اعزام به غزه گفت: البته سفر چهار نماینده به غزه فردا با حضور حافظ منافع دولت مصر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیگیری و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.

احمدی بیغش افزود: نمایندگان مجلس به طور جد پیگیر سفر جهت اعزام به غزه هستند.

احمدی بیغش، پرویز سروری، عوض حیدرپور و شبیب جویجری چهار نماینده ای هستند که علی لاریجانی با سفر آنها به غزه موافقت کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet