هدر موبایل
1389/03/18 10:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس فراکسیون روحانیون مجلس:

نظام اسلامی بر اساس ولایت فقیه و وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) استمرار یافته‌است

**رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی رمز بقاء نظام اسلامی را پاسداری از دو میراث گرانبهای امام خمینی(ره) یعنی ولایت فقیه و وصیت نامه سیاسی، الهی شان دانست و گفت:راه پاسداری از انقلاب اسلامی و قدم برداشتن در مسیر اعتلای ایران و عدم انحراف و گمراهی جریانات سیاسی و خواص تملک جستن به ثقلین و میراث گرانبهای امام خمینی(ره) است.

محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه ثقلین و میراث گرانبهای امام خمینی باید محور عملکرد و موضع گیری نیروهای انقلابی و چهره های سیاسی باشد گفت:تنها راه پاسداری از انقلاب اسلامی و قدم برداشتن در مسیر اعتلای ایران اسلامی غلبه بر دشمنان نظام و جلوگیری از انحراف،‌تمسک جستن به دو میراث گرانبهای امام خمینی یعنی ولایت فقیه و وصیت نامه سیاسی الهی شان است.

وی با بیان اینکه ولایت فقیه دکترین اصلی امام خمینی است ادامه داد:امام خمینی(ره) ولایت فقیه را مترقی ترین اصل قانون اساسی خواندند و تصریح فرمودند پشتیبان ولی فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

رییس فراکسیون روحانیون با اشاره به اینکه تدابیر و رهنمودهای رهبری، نظام را از فتنه اخیر نجات داد افزود:کسانیکه رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دادند و به آن تمکین کردند توانستند از جریان فتنه عبور کرده و راه درست را انتخاب کنند و لذا کسانیکه به ولی فقیه پشت کردند در دریای ضلالت و گمراهی و نفاق غوطه ور شدند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وصیت نامه سیاسی الهی امام گفت:تحقق اسلام ناب در عمل به وصیت نامه امام است که اسلام امریکایی با اسلام ناب محمدی را متمایز می سازد.

رهبر با بیان اینکه وصیت نامه امام عصاره افکار و اندیشه های امام (ره) است افزود:وصیت نامه امام (ره) پایه و اساس همه تئوری ها و نیازهای در حال و آینده و رمز بقای انقلاب اسلامی است که شامل همه عرصه های سیاسی، فرهنگی،‌اجتماعی، دینی، عقیدتی و دشمن شناسی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواضع و دیدگاه ها و شاخص های امام باید بطور صریح و آشکار تبیین شود اظهارداشت:با تبیین اندیشه ها و میراث امام و مشخص شدن شاخص های ایشان مرز میان حق و باطل و صدق و کذب آشکار می شود.

وی افزود:بنابراین با تبیین شاخص ها و میراث امام چهره کسانیکه ادعای خط امامی می کنند اما عملا با ایده های امام معارضه می کنند و با دوستی با سکولارها و لیبرال ها و دشمنان نظام برخلاف شعار امام که نه شرقی و نه غربی است عمل می کنند آشکار شده و چهره نفاق نمایان می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet