هدر اصلی
1389/03/17 17:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی:

پایبندی و تبعیت از ولایت از خصیصه های بارز یک نماینده اصولگراست

**عضو کمیسیون امنیت داخلی و شوراهای مجلس گفت:‌ هیات رییسه مجلس می بایستی در مقام دفاع از حقوق مجلس، با اظهارات سبک و بی درایت علی مطهری برخورد می کرد که متاسفانه اینطور نشد.

سید محمدجواد ابطحی در گفتگو با ایرنا در خصوص مواضع اخیر علی مطهری و یاداشت توهین آمیزش علیه رییس جمهور، مقامات عالی کشور و مردم افزود:‌ هیات رییسه مجلس در دفاع از ولایت باید توهین به نظام را بر نمی تافت و با این قبیل اظهارات سخیف و دور از شان یک نماینده اصولگرا، ‌برخورد قاطع می کرد.

وی گفت: ‌حیثیت و مشروعیت مجلس به تنفیذ مقام معظم رهبری است و مضافا اینکه مجلس و نمایندگان مجلس در برابر پاسداری از قانون،پایبندی به ولایت فقیه و تبعیت از مقام معظم رهبری و ارزشهای اسلام و نظام اسلامی هم سوگند یاد کرده اند.

نماینده مردم خمینی شهر تصریح کرد: ‌ما معتقدیم که این قبیل اظهارات،‌حیثیت مجلس را لکه دار می کند و ‌آبروی مجلس اصولگرا را می برد.

وی گفت:‌ در دوره های قبلی هم داشتیم که نماینده ای را به دلایلی از مجلس بیرون کردند.

نماینده خمینی شهر بیان داشت: ‌اگرچه نماینده در بیان نظرات خود آزاد است اما نماینده مجلس باید مراقب باشد که شان نظام را زیر سووال نبرد و به آن لطمه وارد نسازد و الا چنین نماینده ای، مصونیت نخواهد داشت.

وی، اظهارات مطهری را خارج از خط مشی اصولگرایی دانست و گفت:‌ پایبندی و تبعیت از ولایت و اصول و ارزشهای اصولگرایی از خصیصه های بارز یک نماینده اصولگراست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet