خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 12:06:00
سرویس سیاسی
حاجی اصغری:

با انتشار احساسی مشکلات نمی‌توان آنها را برطرف کرد

**نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه رییس جمهور به دبیر شورای نگهبان گفت: با انتشار احساسی مسایل و مشکلات در رسانه‌ها نمی‌توان آنها را رفع کرد.

"سیدمحمد رضا حاجی اصغری" روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: رسانه‌ای شدن برخی مسایل که فاقد اولویت هستند در تاریخ 104 ساله قانونگذاری امری بدیع و تعجب برانگیز است.

وی افزود: مطرح شدن مسایل کلان کشور در رسانه‌ها و فضای جامعه توسط مسئولان از آغاز قانونگذاری در کشور تا امروز بی‌سابقه است.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: اگر نسبت به موضوعاتی گلایه‌هایی هم وجود دارد بهتر است از روش‌های دیگری مطرح و به ان پرداخته شود.

نماینده مردم میانه در مجلس در خصوص نامه اخیر رییس جمهور به شورای نگهبان گفت: بهتر بود آقای احمدی نژاد از طریق مذاکره و نشست‌های دوجانبه موضوعات و مسایل موردنظر خود را پیگیری می‌کردند نه به صورت نامه‌نگاری که تیتر اول روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها شود.

حاجی اصغری با بیان اینکه ممکن است قوانینی هم دارای نقایصی باشند اما طرح مسایل با برخوردهای احساسی و در قالب مکاتبه‌هایی که به صورت احساسی در رسانه‌ها منتشر شود، شیوه درستی نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet