هدر موبایل
1389/03/18 13:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بهبهان:

آسیب ندیدن نظام و انقلاب، در گرو پشتیبانی از ولایت فقیه است

**نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آسیب ندیدن کشور، نظام، آرمان‌ها، ارزش‌ها و انقلاب در گرو آسیب ندیدن و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

سیدحاجی محمد موحد، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: آنچه در پشتیبانی و حفاظت از ولایت فقیه مسلم است در سخن امام(ره) می‌بینیم، ایشان فرموده‌اند: " پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد." یعنی اگر از این میراث ارزشمند پشتیبانی نکنیم، مملکت، نظام، دین و انقلاب آسیب می‌بیند.

وی ادامه داد: دفاع از میراث ارزشمند امام(ره) یعنی ولایت فقیه و جایگاه و شخص مقام معظم رهبری از فرایض اصلی این نظام است و هر کس به انقلاب و نظام پایبند باشد، باید از این رکن و اصل اساسی دفاع و حمایت کند. آن‌چنان نقش محوری ولایت فقیه در اداره امور کشور روشن، شفاف و ارزشمند است که به لطف خدا با قدرت و قوت هم‌چنان نورافشانی می‌کند و مسیر هدایت را به دنیا نشان می‌دهد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه که امام خمینی را امام کرد و زمینه ساز درخشش ایشان شد و محبوبیت ایشان را در دل مردم ایجاد کرد، عملکرد خداگونه امام(ره) بود. یعنی امام خمینی(ره) سعی کردند جز برای خدا نگوید، راه نرود، فکر نکند و حرکتی را انجام ندهد، همه حرکات ایشان بر مبنای رضای خداست، آن عوامل باعث شد که امام(ره) این‌گونه بدرخشد.

موحد افزود: آنچه که در طول 21 سال پس از رحلت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری را در این مسیر تقویت کرد، همان راه امام (ره) بود. ایشان سعی کردند مسیر امام(ره) را دنبال کنند، یعنی جز برای خدا نیندیشند و حرکت نکنند. بر آن اساس شاهد هستیم که مقام معظم رهبری همانند امام توانستند در مقاطع مختلف و در جاهای حساس این انقلاب را رهبری کنند و راه را آن‌گونه که شایسته بود، پیش ببرند.

وی گفت: هر کدام از حوادثی که پس از ارتحال امام(ره) رخ داد می‌توانست انقلاب را در صورت نبود رهبری لایق، نابود کند. اما می‌بینیم رهبری‌های لایق و درایت مقام معظم رهبری، که نشات گرفته از همان ویژگی‌های خدایی است، باعث شد ولایت فقیه و رهبری ایشان آن‌گونه که شایسته بود، بدرخشد و این مسیر را با شایستگی کامل طی کند.

نماینده مردم بهبهان در مجلس در خصوص آثار و نتایج به ثمر رسیدن تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در پشتیبانی از ولایت فقیه در طول 21 سال پس از ارتحال امام(ره) اظهار داشت: همه توطئه‌هایی که پس از ارتحال امام(ره) ایجاد شد، با تدابیر مقام معظم رهبری و درایت شایسته ایشان، خنثی شد، ایشان توانسته این مسیر پرخطر و متلاطم را با قدرت و شایستگی طی کنند.

وی افزود: اکنون نیز شاهد آن هستیم که این انقلاب درخشان‌تر و قدرت‌مندتر از گذشته و هم‌چنان پر ثمر است و ملت ایران هم در جهت پشتیبانی از ولایت فقیه با کوچکترین اشاره از سوی مقام معظم رهبری، جلوتر از مسئولان به ایفای نقش می‌پردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet