انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/18 13:19:00
سرویس سیاسی
نکونام با اشاره به دیدار امروز نمایندگان با رهبر معظم انقلاب:

بیانات‌رهبری منشور وظیفه ‌نظارتی مجلس می‌شود

**نایب رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی جمهوری اسلامی تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری می تواند به منشور نظارت مجلس و شیوه کار قوه مقننه تبدیل شود.

محمد ابراهیم نکونام که امروز پس از دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت، تصریح کرد: رهبرمعظم انقلاب در این دیدار مطالب بسیار مهم وارزشمندی را مطرح فرمودند که قسمتی از آن می تواند مانیفست نظارتی مجلس باشد.

وی همچنین اضافه کرد: بخشی از بیانات معظم له  می تواند به عنوان منشور مهمی برای نظارت مجلس و نمایندگان و طرز کارقوه مقننه درآید.

نکونام با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار امروز با نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: معظم له در این دیدار بیاناتی را در خصوص مسایل مالی نمایندگان و ارتباطات بیرونی مجلس ایراد فرمودند که برای ما بسیار مهم است.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه ما از امروز و فردا کارهای خود را در کمیسیون برای برآورده کردن منویات رهبر معظم انقلاب شروع خواهیم کرد، یادآورشد: دربرخی موارد شکایت هایی از نمایندگان و حتی نسبت به طرز کار مجلس و کمیسیون های تخصصی آن مطرح شده بود که بعضی از آن شکایت ها بررسی شده و در برخی موارد دیگر هم در حال بررسی است.

نکونام به جزییات بیشتری در این خصوص اشاره نکرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet