شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 14:19:00
سرویس بین الملل
در دیدار رئیس کمیسیون امنیت ملی با رئیس دفتر حافظ منافع مصر در ایران مطرح شد

ضرورت پیگیری سفر نمایندگان مجلس به غزه

**محمود احمدی بیغش با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با رئیس دفتر حافظ منافع مصر در ایران گفت:در این جلسه مقرر شد که از طریق این دفتر ، مکاتبات فوری با دولت مصر برای سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به غزه صورت بگیرد.

"محمود احمدی بیغش" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهارداشت: ظهر امروز نشستی با حضور "عمر احمد عبدالمجید الزیات" رئیس دفتر حافظ منافع مصر در ایران و دکتر  علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و بنده برای بررسی سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مصر جهت حمایت از مردم غزه برگزار شد .

وی افزود: در این دیدار که در ساختمان مشروطه مجموعه بهارستان صورت گرفت، ما بر ضرورت این سفر و اشتیاق و احساس تکلیف نمایندگان مجلس ایران برای انجام این وظیفه و حمایت معنوی از مردم غزه تاکید کردیم .

نماینده شازند خاطر نشان کرد: در این جلسه مقرر شد، ایشان به صورت فوری مکاتباتی را با دولت  مصر در خصوص این سفر داشته باشند و ترتیب سفر 3 یا 4 نماینده را بدهند تا این نمایندگان با سفر خود زمینه سفر گروههای 20 یا 30 نفره را فراهم نمایند.

احمدی بیغش با بیان اینکه قرار شده  ما از طریق گذرگاه رفح به غزه سفر کنیم ، یاداور شد: همچنین ما درخواست ملاقات با رئیس پارلمان  مصر را با رئیس دفتر حافظ منافع مصر مطرح کردیم  و قرار شد ایشان  این موضوع را پیگیری کنند  و نتیجه را  نهایتا تا پنج شنبه به ما اعلام نمایند.

وی افزود: درخواست ما برای ملاقات با رئیس پارلمان مصر برای پیگیری سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به غزه است .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet