هدر موبایل
1389/03/18 14:38:00
سرویس سیاسی
برنا با اشاره به دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری:

رهنمود های رهبری کارشناسی شده و سنجیده بود

**نماینده بروجن با اشاره به دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری که پیش از ظهر امروز برگزار شد اظهار داشت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در این دیدار سنجیده، کارشناسی شده و کاربردی بود.

  "سیروس برنا بلداجی"، نماینده بروجن که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این جلسه قوای مجریه و مقننه را دعوت به همکاری و همدلی صمیمانه توصیه کردند.

وی اشاره رهبر معظم انقلاب به نظارت درون تشکیلاتی مجلس را نکته بدیع و جدید معظم له ارزیابی کرد و اظهار داشت: صبغه نظارتی یکی از کارکردهای اساسی مجلس شورای اسلامی می باشد و قطع نظر از تاکید معظم له بر ضرورت و اهمیت نظارت مجلس بر عملکرد سایر قوا اینکه رهبر معظم در این جلسه بر نظارت درون تشکیلاتی مجلس تاکید کردند و اینکه مجلس باید به کم و کیف اقدامات و فعالیتهای نمایندگان نیز نظارت دقیق و کارآمدی داشته باشد .

وی افزود: اشاره ایشان به این بحث برای این منظور بود تا از برخی لغزشها و انحرافات احتمالی جلوگیری شود

 نماینده بروجن خاطرنشان کرد: به تعبیری می توان گفت که در این دیدار مقام معظم رهبری بر همکاری بیشتر مجلس با دولت تاکید کردند.

برنا در پاسخ به این سوال که آیا اشاره مقام معظم رهبری در مورد نظارت درون تشکیلاتی به عملکرد نمایندگان طی ماههای اخیر برمی گردد اظهار داشت: اشراف و تجربه و اطلاعاتی که شخص مقام معظم رهبری در خلال مجالس هشتگانه نظام و با توجه به حضور ایشان در دور اول مجلس شورای اسلامی باعث شده تا در این مقطع مهم نمایندگان را به نظارت درون تشکیلاتی توصیه کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet