شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 15:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انصاری:

مدیریت رهبری عامل اصلی شکست فتنه‌های دو دهه اخیر است

**مدیر کل دفتر دولت در مجلس با بیان اینکه رهبر انقلاب با کمترین هزینه ممکن فتنه سال گذشته را از بین بردند، گفت که مدیریت رهبر انقلاب عامل اصلی شکست فتنه‌های دو دهه اخیر کشور است.

حجت‌الاسلام مهدی انصاری مدیر کل دفتر دولت در مجلس در گفت‌وگو با فارس، گفت: امامت و رهبری امت از سنگین‌ترین مسئولیت‌ها است به این جهت که رهبر دینی همه انسان‌ها را مورد خطاب قرار داده و آنها را با هر گرایشی به توحید و ترک آداب غلط ترغیب می‌کند.

وی افزود: خداوند هم این مسئولیت را پس از آزمون‌های فراوان به شاخص‌ترین افراد واگذار می‌کند؛ بدین ترتیب امر ولایت به شاخص‌ترین فرد ممکن از سوی خداوند تفویض می‌شود و این امر شاید از ماموریت اوصیاء و جانشینان الهی هم از منظری دشوارتر باشد.

مدیر کل دفتر دولت در مجلس تصریح کرد: در عصر ما پیچیدگی زمان، تاثیرگذاری رجال سیاسی در روابط بین‌الملل، وابستگی برخی دولت‌ها و ملل، افزون‌طلبی مستکبران و از طرفی وجود سازمان‌های جاسوسی که توطئه و فتنه‌گری را سرلوحه کار خود قرار دادند، کار را برای رهبر دینی دشوار می‌کند.

انصاری‌ ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در عصری ظهور کرد که پیام رفیعی را برای مردم دنیا به همراه داشت؛ پیام انقلاب اسلامی این بود که مردم باید از سلطه دولت‌ها و قدرت‌های استکباری بیرون آمده و تحت سیطره دین الهی قرار بگیرد.

وی افزود: بشر پیشرفته امروز به این قابلیت و شأنیت رسیده که از قوانین الهی بهره‌مند شود البته تفکر ضد دینی هم در دنیای امروز ظهور کرده و رساندن این پیام در دنیای سکولار و در بین قدرت‌های سلطه‌گری که تفکر توحیدی را مخالف با اهداف و مقاصد خود می‌دانند، امر دشواری است.

مدیر کل دفتر دولت در مجلس ادامه داد: پس از رحلت امام راحل به وضوح مشخص بود که سازمان‌های جاسوسی منتظر هستند که پس از امام(ره) فضایی ایجاد شده را به مسیر برای انحراف انقلاب از آرمان‌های حقیقی تبدیل کنند ولی پس از رحلت امام شاهد بودیم که ویژگی‌های رهبر معظم انقلاب از وقوع هرگونه پیامد و پیشامدی که برای انقلاب ناگوار بود، جلوگیری کرد.

انصاری ادامه داد: عبودیت خداوند در چهره و عملکرد رهبر معظم انقلاب واضح است، ایشان در مسیر بندگی خداوند قرار دارند لذا پیوند رهبری با خداوند موجب شده که دریچه‌های علم و حکمت به روی ایشان باز شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از شکست تفکرات منافقان و دشمنان برای ایجاد انحراف در مسیر انقلاب، آنها تصمیم گرفتند که مخالفت‌های خود را با نظام اسلامی بنیادی‌تر کنند.

مدیر کل دفتر دولت در مجلس با اشاره به ضربات جبران‌ناپذیری که اسلام از یهود خورده است، گفت: اسلام در بین دشمنان از یهود بیشترین ضربه را خورده ‌است به نحوی که پیامبر اسلام همواره از این قوم گلایه داشتند.

انصاری‌ اضافه کرد: صهیونیست‌ها امروز در قالب همان یهودیتی که پیامبر را آزار می‌داد، ظاهر شده و قصد دارند که از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی جلوگیری کنند اما در این بین شیرین‌ترین نوید، مژده رهبر انقلاب بود که فرمودند رژیم صهیونیستی کاملا نابود خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نفاق و فتنه‌های کوری که در خط نفاق قرار دارند، از جمله دیگر مواردی هستند که لطمات زیادی به انقلاب زده‌اند؛ شاید ما بیشتر از دشمنان از نفاق لطمه خورده باشیم اما با این حال تسلط رهبر انقلاب به حوادث تاریخی و دشمنان کارآزموده، موجب شده که ایشان در معرفی و مقابله نظام با خط نفاق موفق باشند.

مدیر کل دفتر دولت در مجلس در ادامه اظهار داشت: رهبر انقلاب دیده‌بان بسیار تیزبینی هستند که همواره فتنه را از دور تشخیص داده و پس از مشاهده فتنه، از همان ابتدا درباره آن هشدار می‌دهند.

انصاری‌ با اشاره به فتنه سال گذشته نیز تاکید کرد: مدیریت رهبر انقلاب در فتنه اخیر که ماحصل تلاش همه دشمنان داخلی و خارجی انقلاب بود، بسیار موفقیت‌آمیز بوده به نحوی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن فتنه خاموش شد. البته رهبر انقلاب با کمترین هزینه ممکن فتنه سال گذشته را از بین بردند و این چیزی است که فقط از شخص حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برمی‌آید.

وی افزود: مدیریت رهبر انقلاب عامل اصلی شکست فتنه‌های دو دهه اخیر در کشور بوده و این مدیریت منحصراً در وجود شخص ایشان دیده می‌شود چرا که رهبری با مدیریت خود فتنه‌ها را نقش بر آب کرده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet