هدر موبایل
1389/03/18 15:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بندرعباس:

زیاد بودن تعداد پروژه‌های نیمه تمام از مشکلات اساسی کشور است

**نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: زیاد بودن تعداد پروژه های اجرایی و نیمه تمام ماندن آنهااز جمله مشکلات اساسی کشور بوده که لازم است این پروژه ها جهت اجرا و اتمام هر چه سریعتر، به بخش خصوصی واگذار شوند.

به گزارش ایسنا، محمد امین فرج زاده در حاشیه بازدید از پروژه های آبشیرین کن شهرهای درگهان و سوزا در جزیره قشم با اشاره به پیشرفت مناسب روند اجرای این پروژه ها، اظهار کرد: رفع مشکل کم آبی مردم جزیره قشم و بهره مندی از نعمت آب که حق طبیعی آنان است، دارای اولویت خاصی در استان است که خوشبختانه در این رابطه به زودی در دو شهر درگهان و سوزا که سال ها با کمبود آب مواجه بوده‌اند، شاهد رفع این مشکل خواهیم بود.

وی با بیان این‌که زیاد بودن تعداد پروژه های اجرایی و نیمه تمام ماندن آنها از جمله مشکلات اساسی کشور می باشد، بر واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی جهت اجرا و اتمام هر چه سریعتر آنها تاکید کرد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، خمیر و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیران باید قبل از این‌که اجرای پروژه ای با بحران مواجه شود، به سمت اجرایی کردن آن از طریق بخش خصوصی حرکت نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه آزاد راه سیرجان بندرعباس و اجرای طرح فاضلاب از جمله پروژه هایی هستند که اجرای آنها از طریق بخش خصوصی فوق العاده ضروری است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet