هدر موبایل
1389/03/18 15:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقدسی:

مجلس با استفاده از رهنمودهای رهبری استراتژی سال جدید را تعیین می‌کند

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار امروز نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری گفت: مجلس هر ساله در شروع سال کاری خود که خردادماه است با مقام معظم رهبری دیداری دارد و کارنامه‌ یکساله مجلس و ارزیابی ایشان از عملکرد یکساله مجلس را استماع می‌کند. هم‌چنین نمایندگان مجلس با استفاده از رهنمودهای رهبری استراتژی سال جدید خود را تعیین می‌کنند.

هادی مقدسی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که رهنمودهای رهبری در همه زمینه‌ها راهگشاست، اظهار کرد: مقام معظم رهبری پس از خطبه‌های بسیار حیاتی و احیاگر خود در مراسم سالگرد حضرت امام (ره) که رهنمودی خردمندانه برای تمامی قوا و دستگاه‌ها بود امروز هم در دیدار با نمایندگان مجلس بیاناتی را در راستای همان فرمایشات داشتند.

وی افزود: رهبری در این دیدار مجلس و دولت را به همکاری و تعامل هرچه بیشتر با یکدیگر درجهت رفع مشکلات ترغیب کردند و با تقدیر پدرانه‌ای که از عملکرد مجلس هشتم داشتند رهنمودهای بسیار ارزنده‌ای را بیان کردند.

مقدسی ادامه داد: یکی از رهنمودهای رهبری بحث نظارت مجلس بر مجلس بود که با استقبال جانانه‌ای ازسوی نمایندگان روبرو شد و قطعا همه ما باید آن را در دستورکار قرار دهیم.

نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد:مقام معظم رهبری با اشاره به وضعیت فعلی انقلاب و حساسیت خاص آن عنوان کردند که باید آرمان‌گرایی واقع‌بینانه سرلوحه تمامی تصمیمات و برنامه‌ها قرار گیرد که این رهنمودی بسیار عالی از سوی ایشان بود. ایشان هم‌چنین ضمن این‌که مجلس را به تعامل و تفکر بیشتر در زمینه مسائل قانونی و اجرایی فراخواندند بر استقلال مجلس، حریت نمایندگان و پاک‌زیستن آنها تاکید داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet