خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/18 15:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی در دیدار رئیس دفتر حفاظت منافع مصر:

امروز اولویت اصلی شکستن محاصره غزه است

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر امروز در دیدار رئیس دفتر حفاظت منافع مصر در تهران، آمادگی مجلس شورای اسلامی را برای اعزام هیات پارلمانی و ارسال کمک‌های انسان دوستانه به مردم مظلوم غزه مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایسنا، علاء الدین بروجردی در این دیدار با اشاره به تحولات جاری منطقه، ضرورت ارسال کمک‌ها و حمایت‌های همه جانبه کشورهای اسلامی برای یاری رساندن به مردم تحت ستم فلسطین به ویژه غزه را خاطر نشان کرد و افزود: امروز اولویت اصلی شکستن محاصره غزه و ارسال کمک‌های انسان دوستانه برای مردم این منطقه است.

وی در ادامه اوضاع کنونی غزه را تراژدی بزرگ انسانی خواند که باید همه‌ی ملت‌های آزاده جهان به کمک انسان‌ها بشتابند.

بروجردی در ادامه اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به کاروان آزادی را جنگیدن با افکار عمومی ملت‌ها و وجدانهای بیدار بشری دانست و افزود: کارنامه این رژیم جعلی، انباشته ازاین قبیل جنایت‌ها و اقدامات ضد انسانی است.

وی با بیان این‌که افکار عمومی دنیا نگران اوضاع غزه می‌باشد، بر نقش و مسئولیت مهم مردم درارسال کمک‌های انسان دوستانه به نوار غزه تاکید کرد.

در ادامه این ملاقات، علاء الدین محمد وسف نیز ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی گفت: باید به رژیم اشغالگر قدس برای پایان دادن به اقدامات غیر انسانی خود، فشار آورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران جایگاه مهمی در تحولات منطقه دارد، ابرازامیدواری کرد: فصل جدیدی از مناسبات فی مابین ایران و مصر آغاز گردد.

وی در ادامه با اشاره بر نقش مهم پارلمان‌ها در تحکیم مناسبات فی مابین، بر ضرورت تبادل هیات‌های پارلمانی میان مجالس دو کشور تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet