هدر موبایل
1389/03/18 16:09:00
سرویس سیاسی
نماینده شازند:

رهبر انقلاب عملکرد مجلس را موفق ارزیابی کردند

**نماینده شازند گفت: مقام معظم رهبری در دیدار امروز خود با نمایندگان، عملکرد مجلس هشتم در مسائل داخلی و خارجی را مثبت ارزیابی کردند.

محمود احمدی بیغش در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به دیدار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری ، خاطر نشان کرد: در این نشست، لاریجانی گزارشی از عملکرد مجلس خدمت ایشان ارائه کردند و رهبر انقلاب نیز از فعالیت های مجلس در ابعاد داخلی و خارجی ابراز رضایت کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: رهبر انقلاب ضمن تاکید بر تعامل هرچه بیشتر قوای مجریه، مقننه و قضائیه، نمایندگان مجلس را به استفاده هر چه بهتر از فرصت باقیمانده برای خدمت به مردم سفارش فرمودند.    

وی افزود: مقام معظم رهبری در این جلسه فرمودند که مجلس و دولت یک هدف دارند و برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنند؛ بنابراین باید هماهنگ با هم حرکت کنند.

احمدی گفت: ایشان خطاب به نمایندگان اظهارداشتند که شما  وقتی قانونی را مصوب می کنید و انتظار اجرا دارید، باید ابزار اجرا را نیز در اختیار دولت قراردهید و نمی توانید قانونی وضع کنید ولی بودجه مناسب اجرای آن را در اختیار دولت قرار ندهید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: در مجموع  مقام معظم رهبری، مجلس را در انجام وظایف خود موفق ارزیابی کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet