شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 16:05:00
سرویس کمیسیون ها

ابقای بروجردی به عنوان رییس کمیسیون امنیت ملی

**علاءالدین بروجردی برای سال سوم به عنوان ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ابقاء شد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بعدازظهر امروز جلسه داشت که در این جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون برگزار شد.

براساس این انتخابات از 22 نماینده حاضر علاءالدین بروجردی تنها کاندیدای ریاست کمیسیون 18 رای موافق و 4 رای مخالف کسب کرد، همچنین حسین ابراهیمی نماینده بیرجند، اسماعیل کوثری نماینده تهران، محمد کرمی راد نماینده کرمانشاه و جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه داوطلب نائب رئیسی کمیسیون بودند که ابراهیمی و کوثری هر کدام به طور مساوی 15 رای کسب کردند که براساس قرعه کشی ابراهیمی به عنوان نائب رئیس اول و کوثری به عنوان نائب رئیس دوم کمیسیون شدند.

محمود احمدی بیغش و کاظم جلالی داوطلب سخنگوی کمیسیون بودند که جلالی با 13 رای به عنوان سخنگوی کمیسیون ابقاء شد و احمدی بیغش 11 رای کسب کرد.

زهره الهیان، فاطمه آلیا و شبیب جویجری کاندیدای دبیری کمیسیون بودند که جویجری با 17 رای و آلیا با 12 رای به ترتیب به عنوان دبیر اول و دوم کمیسیون انتخاب شدند.

براساس انتخابات امروز کمیسیون سه تغییر در هیات رئیسه کمیسیون بوجود آمد.

حسین ابراهیمی جای حسین سبحانی نیا در نائب رئیسی را گرفت و الهیان و کرمی راد دبیرهای قبلی کمیسیون جای خود را به 2 دبیر جدید دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet