خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/18 17:00:00
سرویس سیاسی
کواکبیان در گفت و گو با خانه ملت

رهبری بر نظارت مجلس به نمایندگان تاکید کرد

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که باید نظارت دقیقی در نظم و انضباط مالی نمایندگان انجام شود.

مصطفی کواکبیان نماینده سمنان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار امروز نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری، گفت: ایشان تاکید داشتند که مجلس باید نظارت دقیقی بر دستگاه های اجرایی داشته باشد؛ اما خود مجلس هم باید بر خود نظارت کند و در نظم و انضباط نمایندگان به خصوص مسائل مالی باید نظارت شود.

وی افزود: به نظر اینجانب مجلس باید طرحی را در زمینه نظارت بر نمایندگان آماده کند و در این زمینه وسواس و دقت داشته باشد.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس تاکید کرد: نمایندگان باید همچون موکلان خود ساده زیست باشند و از سنگر نمایندگی برای مسائل خود برنامه ریزی نکنند و در راستای حل مشکلات محرومان گام بردارند.

کواکبیان با بیان اینکه دیدار نمایندگان با رهبر انقلاب بسیار دیدار خوبی بود، خاطرنشان کرد: امیدواریم همه در راستای انجام وظایف از امتحانی که پیش رو داریم سربلند بیرون آییم.

وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در رابطه با تعامل دولت و مجلس گفت: ایشان نکات دقیقی را در این زمینه مطرح کردند و رابطه بین دولت و مجلس را به خوبی تبیین کردند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس افزود: ایشان تاکید داشتند که دولت به قانون پایبند باشد و مجلس وقتی قوانینی وضع می کند حیطه اجرایی شدن آن را در نظر بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet