شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 18:45:00
سرویس کمیسیون ها
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان:

وزیر رفاه نمایندگان را قانع کرد

**نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه وزیر رفاه و تامین اجتماعی در جلسه امروز حضور پیدا کرد، گفت: سه نماینده از وزیر سوال داشتند که بعد از یک ساعت و نیم بحث و گفت و گو هر سه نماینده قانع شدند.

انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: نادر قاضی پور نماینده ارومیه در خصوص نحوه درمان و بازپروری معتادین در بهزیستی، عسگر جلالیان نماینده دیر، کنگان و جم درباره بیمارستان 32 تخته خوابه عسلویه و نمایندگان عضو کمیسیون بهداشت و درمان سوال مشترکی در خصوص پرداخت مطالبات بیمارستان های تحت پوشش به دولت را مطرح کردند که پس از توضیحات وزیر، نمایندگان از پاسخ وزیر قانع شدند.
وی با بیان اینکه سپس اعضای کمیسیون به بررسی لایحه پنجم توسعه پرداختند، تاکید کرد: نزدیک به یک ساعت و نیم در خصوص برنامه پنچم توسعه با محوریت سلامت بحث و گفت و گو شد که در نهایت قرار بر این شد جلسه فوق العاده طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه با موضوع برنامه لایحه پنجم توسعه در سلامت برگزار شود.
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد: در جلسه امروز گزارش مرکز تحقیقات سلولهای بنیادی بنیاخته ارائه شد؛ این مرکز پژوهش هایی در خصوص درمان بیماری‌های صعب العلاج، رگ های مصنوعی، پوست مصنوعی و غیره انجام داده است.
نماینده نوشهر و چالوس ادامه داد: مسئولان این مرکز درخواست دریافت تسهیلات بانکی را داشتند  و کمیسیون با توجه به اقدامات و فنآوری‌های جدید پزشکی با درخواست آنها موافقت کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet