شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 19:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدرضا امیری:

رهبری بر تعامل بیشتر میان مجلس و دولت تاکید داشتند

**یک نماینده مجلس با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس، سخنان معظم له را تاییدی بر نامه اخیر رییس جمهوری به شورای نگهبان در خصوص برخی مصوبات مجلس دانست.

محمدرضا امیری نماینده کهنوج در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا گفت: این کاملا منطقی است که دولت از مجلس انتظار داشته باشد که نسبت به مشکلات و محدودیت های پیش روی قوه مجریه در زمینه اجرای قوانین توجه بیشتری داشته باشد.

این نماینده مجلس تاکید کرد که هدف و نیت رییس جمهوری از نوشتن این نامه، ایجاد تعامل بیشتر میان مجلس و دولت است و رهبر معظم انقلاب نیز در بیانات امروز خود خطاب به نمایندگان مجلس بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر این تعامل تاکید کردند.

امیر افزود: تذکر و یادآوری رییس جمهوری به مجلس باید انجام می شد و مجلس هم در چارچوب تعامل با دولت، با این نوع یادآوری ها برخورد منطقی خواهد داشت.

نماینده کهنوج با اشاره به قانون هدفمند کردن یارانه ها گفت: دولت از مجلس انتظار دارد تا اجرای قوانین را برای دولت تا حد امکان تسهیل نماید و تا جایی که ممکن است دست دولت را در زمینه کارهای اجرایی باز بگذارد.

امیری اظهار داشت که نامه رییس جمهوری به شورای نگهبان بیشتر ماهیت اجرایی دارد و برخی محدودیت ها برای دولت در زمینه اجرا وجود دارد که احمدی نژاد خواسته است در نامه خود این موضوع را به مجلس یادآوری نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet