هدر موبایل
1389/03/18 19:25:00
سرویس کمیسیون ها
برای سال سوم؛

جعفرزداه با کسب 14 رای رییس کمیسیون اجتماعی شد

**نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: سلیمان جعفر زاده با کسب ۱۴ رای برای سومین سال پیاپی ریاست کمیسیون اجتماعی را بر عهده گرفت.

هادی مقدسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه در اعضای هیات رییسه تغییر زیادی ایجاد نشد، اظهار داشت: محسنی ثانی نماینده سبزوار برای نابب رییسی دوم رای نیاورد و عیسی زاده با کسب 9 رای این عنوان را از آن خود کرد.
وی با بیان اینکه اینجانب با کسب 15 رای نایب رییسی اول کمیسیون شدم، تاکید کرد: سید جواد زمانی بی رغیب با اکثریت آرا سخنگو و جواد صبور و محمد قیوم دهقانی با کسب 10 و 9 رای مجددا دبیران اول و دوم کمسیون اجتماعی شدند.
نایب رییس کمیسیون با اشاره به اینکه مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء جهت ارائه گزارش عملکرد به کمیسیون دعوت شده بودند، تاکید کرد: اعضای کمیسیون فرمانده این قرارگاه را به کمیسیون دعوت کردند تا عملکردهای خود را با توجه به حجم گسترده ی فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها ارائه کنند.
وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء در حل معضلات اجتماعی و ایجاد اشتغال برای جوانان اقدامات موثری انجام داده اند.
مقدسی با بیان اینکه وزیر تعاون در کمسیون اجتماعی  جهت پاسخگویی به سوال دو نماینده حضور پیدا کرد، ادامه داد: هادی قوامی و موسی‌الرضا ثروتی در خصوص اهداف وزارت تعاون در حوزه اقتصاد سوال کردند که در نهایت قوامی قانع شد و ثروتی قانع نشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet