شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/18 20:02:00
سرویس کمیسیون ها
اکرمی در گفت و گو با خانه ملت خبر داد:

بررسی ساز و کارهای اجرایی فرمایشات رهبری در کمیسیون فرهنگی

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این کمیسیون درخصوص راهکارها و ساز و کارهای اجرایی فرمایشات رهبری مبنی بر نظارت مجلس بر عملکرد نمایندگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سیدرضا اکرمی نماینده تهران در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اولین دستور این کمیسیون تعیین راهکارها و نحوه اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر پیش بینی ساز و  کارهای نظارت بر عملکرد نمایندگان و مجلس شورای اسلامی بود که در این زمینه بحث های مفصلی صورت گرفت و قرار شد تا نمایندگان درخصوص نحوه نظارت مجلس بر عملکرد نمایندگان جمع بندی هایی را داشته باشند.

وی افزود: در ادامه این جلسه سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی حضور یافت و  درخصوص مبارزه با مواد مخدر و عملکرد نیروی انتظامی در این زمینه گزارش خوبی را ارائه کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس نحوه برخورد با بی حجابان یا بدحجابی در جامعه را محور سوم مورد بحث در کمیسیون فرهنگی ذکر کرد و گفت: در این زمینه نیز نمایندگان نظرات مختلفی را بیان داشتند.

اکرمی با اشاره به موضوع «طرح ازدواج آسان» که در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد، گفت: برای بررسی این طرح خیرینی از شهرهای اصفهان و تهران دعوت شده اند و همچنین نمایندگانی از کمیسیون های مختلف در این زمینه حضور یافتند و این موضوع با حضور همه مهمانان در محل کمیسیون تلفیق مورد بحث قرار گرفت و قرار شد تا از تجربیات خیرین در این زمینه استفاده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet