شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/19 11:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی‌نسب:

نرخ بیکاری استان لرستان 40 درصد است

**نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی نرخ بیکاری در لرستان را حدود ۴۰ درصد عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، رحیمی نسب با بیان این مطلب؛ افزود : در یک عملیات میدانی ارقام ثابت می‌کنند نرخ بیکاری لرستان حدود 40 درصد است.

وی بیان داشت : باید با مردم شفاف بود ، بجای پاک کردن صورت مسئله باید به دنبال رفع مشکل باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که لرستان به کارگاه عمرانی و فنی تبدیل شده و در بخش‌های مختلف حرف برای گفتن داریم جز اشتغال، تصریح کرد: در سفرهای دولت و در بخش اشتغال، نمره نمایندگان استان خوب نبوده و در حد صفر است با توجه به نزدیک بودن سفر سوم باید تمامی مطالبات ما اشتغال باشد .

رحیمی نسب در ادامه یکی از عوامل و موانع اشتغال استان را بانک‌ها دانست و اذعان داشت : بانک‌های استان صندوق دار هستند ، من نماینده شرمنده مردم لرستان هستم .

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که غده سرطانی بیکاری لرستان قابل رفع است، بر ضرورت تغییر نگاه‌ها و انتظارات تاکید کرد و گفت: نگاه دولت به لرستان مثبت است ، باید بسترها را فراهم کرد .

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به این‌که مشکل نیروگاه و سیمان باید هر چه سریعتر رفع شود ، گفت : اجازه نمی دهیم خاطره تلخ پتروشیمی لرستان یک بار دیگر تکرار شود،بهره برداری از این دو گام مهمی در جهت اشتغال لرستان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet