شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/19 14:09:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:

رهبر انقلاب از عملکرد مجلس رضایت داشتند

**مقام معظم رهبری در دیدار خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی از موضع گیری های مجلس در عرصه های سیاسی داخلی و بین المللی تقدیر و تشکر کردند و خطاب به نمایندگان فرمودند: شما نماینده مردم خوب ایران هستید.

"لاله افتخاری" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اعلام این مطلب گفت: این نشاندهنده رضایت ایشان از عملکرد مجلس هشتم شورای اسلامی است.

وی در ادامه با تاکید بر نکاتی که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود فرمودند گفت: در مورد تعامل دولت و مجلس رهبر انقلاب مجلس را توصیه به تصویب قوانینی کردند که برای دولت قابل اجرا باشد و همچنین دولت را ملزم به رعایت قوانین مصوب مجلس دانستند.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین با اشاره به لوایحی که دولت در رابطه با قوانین مصوب مجلس تقدیم هیات رئیسه مجلس می کند نیز گفت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که این لوایح باعث نشود که قانون به طور کل تغییر کند بلکه فقط در حد تکمیل و اصلاح آن قانون باشد.

عضو فراکسیون زنان مجلس در ادامه تاکید کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشهای خود اظهار داشتند تعامل دولت و مجلس باید دوسویه باشد و این دو باید به سمت هم قدم بردارند تا در یک نقطه مشترک به هم برسند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet