شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/19 15:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یحیی‌زاده:

با تعیین سقف برای قرار‌دادهای بازیکنان مشکلی حل نمی‌شود

**نماینده‌ی مردم تفت و میبد در مجلس گفت: با تعیین سقف برای قرار‌دادها بازیکنان و مربیان هم نمی‌توان مشکل افزایش دستمز‌د بازیکنان را حل کرد.

حجت‌الاسلام سید جلال یحیی‌زاده با اشاره به عدم برگزاری جلسه‌ی کمیته‌ی فوتبال مجلس با مسوولان دستگاه ورزشی کشور در خصوص قرار‌داد‌های سنگین بازیکنان و مربیان فوتبال به دلیل برنامه‌های این هفته مجلس گفت: در این خصوص از طرف فدراسیون فوتبال هم این پیشنهاد شده بود که خوب است در مجلس جلسه‌ای تشکیل شود، مجلس هم این آمادگی را داشت، ولی به خاطر این‌که دیروز و امروز برنامه‌های مجلس متفاوت با هفته‌های دیگر بود، چنین چیزی میسر نشد.

وی افزود: ولی همین اتفاقی هم که رخ داده و سقفی برای قرار‌داد‌ها تعیین شده، هرچند گام کوچکی است، ولی به هیچ‌وجه نمی‌تواند مشکل را حل کند، چرا که همان زمان هم که سقفی وجود نداشت برای فرار مالیاتی، قرار‌داد‌های صوری بسته می‌شود. حال هم که سقف گذاشته‌اند این قرار‌داد‌های صوری چند برابر خواهد شد، هم برای فرار از مالیات‌ها و هم برای فرار از این تخلف مرتبط با سقف قرارداد‌ها.

رییس کمیته‌ی تربیت بدنی و جوانان مجلس ادامه داد: مگر این‌که واقعا برنامه‌ای تنظیم شود که نسبت به انعقاد این قرار‌داد‌ها کاملا نظارت تمام عیار صورت گیرد که این مساله هم با توجه به ساختار فعلی تقریبا میسر و ممکن نیست با این حساب مانند بسیاری از قضایای دیگر که با دستور، آیین‌نامه و این‌گونه مسائل نمی‌تواند مورد را اصلاح کرد؛ این مورد هم از همین قبیل است که احساس می‌شود با دستور و با ارائه‌ی ابلاغ، نمی‌شود این معضل را به این سادگی و البته سریع حل و برطرف کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet