خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/03/19 17:07:00
سرویس سیاسی
کوثری به خانه ملت خبر داد:

بررسی مسائل امنیتی کرمان با حضور نمایندگان

**نابب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی مسائل امنیتی استان کرمان با حضور اعضای این کمیسیون و شورای تامین کرمان خبر داد.

اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر روز گذشته هفت نفر از اعضای کمیسیون مذکور به استان کرمان، گفت: این کمیسیون بنا به وظایف امنیت ملی و سیاست خارجی که دارد برنامه ریزی هایی را از مدت ها قبل انجام داده تا با حضور در استان های مرزی کشور، مسائل امنیت مرزها را بررسی و با شناسایی مشکلات راهکارهای رفع آن را ارائه کند.

وی افزود: در همین راستا هفت نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز گذشته به استان کرمان سفر کرده تا آخرین گزارش ها درخصوص مسائل امنیتی استان کرمان دریافت کند که این سفر تا فردا نیز ادامه خواهد داشت.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفر مذکور به میزبانی استانداری کرمان انجام شده، خاطرنشان کرد: هیات اعزامی مجلس از روز گذشته تا امروز بازدیدی از برخی از شهرهای کرمان از جمله شهر بم داشته و شب گذشته نیز در استانداری کرمان جلسه شورای تامین با حضور مسئولان استان و نمایندگان مجلس برگزار شد.

کوثری با بیان اینکه نمایندگان مجلس امروز برای بازدید از شهر بم به این شهر زلزله زده سفر کردند، گفت: در بم نیز با شورای تامین این شهرستان و دیگر مسئولان استان و همچنین شورای تامین جیرفت و کهنوج جلسه ای برگزار شد که در این جلسه مسائل و مشکلات این شهرها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تلاش دارد تا با کسب آخرین اطلاعات درخصوص امنیت مرزها جمع بندی در این زمینه انجام دهد و با دعوت از روسای دستگاه های مذکور در این رابطه جهت حضور در جلسه کمیسیون راهکارهای تقویت امنیت مرزها را برررسی کند.

وی افزود: ما در کرمان جمع بندی های لازم را انجام خواهیم داد و پس از حضور در تهران با دعوت از مسئولان استان به کمیسیون و مسئولان مربوطه هماهنگی های لازم جهت رفع مشکلات را انجام خواهیم داد.

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، پرویز سروری، غلامرضا کرمی، سیدعلی آقازاده و عبدالصمد بابااحمدی از دیگر اعضای کمیسیون امنیت هستند که به کرمان سفر کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet