خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/19 15:15:00
سرویس کمیسیون ها
مقیمی:

مهم‌ترین رسالت ما ترویج اندیشه‌های امام خمینی است

**نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی (ره) احیاگر عزت و کرامت همه ملت‌های جهان است و مهم‌ترین رسالت ما ترویج اندیشه‌های امام (ره) به جهانیان به خصوص نسل جوان است.

احمدعلی مقیمی در گفتگو با روزنامه وارش مازندران اظهار داشت: انقلاب اسلامی به رهبری خردمندانه امام شکل گرفت و تداوم یافت و ما وظیفه داریم با تمام توان برای زنده نگه داشتن آرمان‌ها و اهداف امام تلاش کنیم.

وی افزود: اگر امروز بسیاری از ابعاد شخصیتی حضرت امام راحل ناشناخته مانده به دلیل آن است که ما نتوانسته‌ایم با اقدامات تبلیغی و ترویجی و ظرفیت رسانه‌ای خود ابعاد مختلف زندگی و شخصیت امام راحل را معرفی کنیم.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سالگرد ارتحال امام و ایام میلاد آن یگانه زمان، بهترین فرصت برای شناخت این اسطوره تاریخ است، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز امام خمینی (ره) توجه به محرومان، نیازمندان و پابرهنگان جامعه بود و پیروزی انقلاب را در سایه تلاش و ایثارگری آنها می‌دانست.

مقیمی با یادآوری این که عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام است، افزود: آنچه که امروز از امام راحل برای ما به ارمغان مانده مجموعه‌ای از اخلاق، معرفت، شناخت و بصیرت است که می‌تواند در تمامی برهه‌های تاریخی ما را از منجلاب نابودی به سمت تعالی و رشد سوق دهد.

وی با اشاره به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر جمهوری اسلامی پس از رحلت حضرت امام (ره) گفت: تجربه دو دهه رهبری حضرت آقا در شرایط مختلف ثابت کرد ایشان بهترین گزینه برای جانشینی حضرت امام (ره) بوده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet