هدر موبایل
1389/03/19 17:39:00
سرویس سیاسی
جواد آرین منش:

عملکرد مجلس در عرصه‌های داخلی و خارجی مورد قبول رهبر انقلاب است

**فرمایشات مقام معظم رهبری نشان از رضایت نسبی ایشان از عملکرد مجلس هشتم داشت.

جواد آرین منش نماینده مردم مشهد در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اظهار این مطلب گفت: دیدار نمایندگان با رهبر و فرمایشات ایشان ضمن اینکه شاخصی برای ارزیابی عملکرد مجلس و نمایندگان است، باعث می شود نمایندگان رهنمودهای رهبر انقلاب را به عنوان ارزشمندترین رهنمودها برای توشه راه سال آینده آویزه گوششان کنند.

وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری عملکرد مجلس را مثبت ارزیابی کردند و همچنین از تلاش ها و موضع گیری های سیاسی مجلس در عرصه های داخلی و خارجی و نقش آفرینی آنان در مسائل تقدیر کردند.

نماینده مردم مشهد با اشاره به اینکه رهبر انقلاب مجلس هشتم را مجلسی شاداب، مومن ودارای مسئولیت خواندند گفت: مقام معظم رهبری دولت و مجلس را توصیه به انسجام، همدلی، اقتدار، ایجاد انگیزه برای هم و همکاری های صمیمانه کردند و مجلس را توصیه به رعایت حال دولت و دولت را نیز ملزم به اجرای قوانین مصوب مجلس کردند.

نائب رئیس کمیسیون مجلس در ادامه تاکید کرد: رهبر انقلاب با تاکید بر 2 موضوع آرمان گرایی و واقع گرایی در تصویب طرح ها ولوایح حرکت به سمت اهداف سند چشم انداز بیست ساله را برای ما روشن تر کردند همچنین توجه و بیان اهمیت و جایگاه کمیسیون های کارشناسی در مجلس نیز از دیگر مواردی بود که در این دیدار توسط رهبر انقلاب بر آن تاکید شد.

جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و کلات در خانه ملت در نهایت افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری توشه خوبی برای نمایندگان در سومین سال عمر مجلس هشتم است و ما امیدواریم که بتوانیم در این مسیر قدم برداریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet