روز مجلس
1389/03/19 19:14:00
سرویس اقتصادی
کوچکی نژاد به خانه ملت خبر داد

جمع بندی تحقیق از برنامه چهارم تا شنبه

**نایب رئیس هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم توسعه گفت: جمع بندی نهایی این هیات نهایتاً تا روز شنبه انجام می شود و گزارش آن تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد.

جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس با بیان اینکه هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم توسعه امروز جلسه داشت گفت: این هیات در حال جمع بندی نهایی گزارش خود است که به احتمال زیاد جمع بندی نهایی تا روز شنبه 22 خرداد انجام می شود.

وی با بیان اینکه این هیات تاکنون جلسات زیادی را با مسئولان مختلف از جمله سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درخصوص میزان اجرای قانون برنامه چهارم توسعه داشته است، گفت: در گزارش هیات تحقیق و تفحص ذکر شده است که موارد زیادی از برنامه چهارم اجرا نشده و عدم اجرای قانون برنامه چهارم زیاد است.

نائب رئیس هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم افزود: آئین نامه اجرایی بسیاری از احکام قانون برنامه چهارم نوشته نشده و حدود پنجاه درصد این آئین نامه ها مکتوب نشده است و به همین دلیل برخی از قوانین برنامه چهارم اجرا نشده و برخی از قوانین هم نیم بند اجرا شده است.

کوچکی نژاد تصریح کرد: گزارش هیات پس از جمع بندی تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد و سپس برای قرائت در صحن مجلس در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

به گفته وی تحقیق و تفحص از برنامه چهارم در بهمن ماه گذشته به تصویب مجلس رسید و با تعیین 15 نماینده به عنوان اعضای این هیات تحقیق و تفحص کار آن آغاز شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet