شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/19 13:14:00
سرویس سیاسی
نماینده نجف آباد:

رهبر انقلاب بر اجرای مصوبات مجلس تاکید کردند

**نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دیدار نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری ایشان بر اجرای مصوبات مجلس از سوی قوه مجریه تاکید کردند.

"حمید سعادت" که در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت، افزود: مقام معظم رهبری ضمن تاکید بر اجرای قانون بر این نکته نیز تاکید کرد که نمایندگان در سیر تصویب قوانین باید وضعیت اجرای قانون را نیز درنظر بگیرند.

نماینده نجف آباد تعامل دولت با مجلس را از دیگر نکات برجسته سخنان رهبری در این دیدار برشمرد و افزود: معظم له تاکید داشتند که دولت باید با مجلس تعامل دوسویه را بیش از پیش مدنظر قرار دهد.

وی افزود: رهبر انقلاب همچنین بر روی نظارت بر مجلس از سوی نمایندگان تاکید کردند و اشاره ایشان این بود که مکانیزمی تعریف شود که از طریق آن بتوان عملکرد مجلس را نظارت کرد.

نماینده نجف آباد در پاسخ به این سوال که آیا اشاره رهبر انقلاب به نظارت درون تشکیلاتی مجلس به عملکرد مجلس طی ماه های اخیر برمی گردد، اظهار داشت: نه اتفاقاً ایشان از عملکرد مجلس رضایت داشتند منتهی در سخنان ایشان تاکید شد که بحث نظارت بر مجلس باید یک شکل قانونی پیدا کند و بهتر است که مجلس هشتم در این زمینه پیش قدم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet