شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/20 16:57:00
سرویس فرهنگی
سید کاظم موسوی خبر داد

جلسه نمایندگان ناظر مجلس بر استخدام معلمان با حاجی بابایی

**نماینده ناظر مجلس جهت استخدام ۶۰ هزار معلم حق التدریسی گفت: نمایندگان ناظر مجلس جهت استخدام معلمین در آموزش و پرورش هفته آینده در جلسه ای با حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش موضوع استخدام معلمان را پیگیری می کنند.

سیدکاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه از سوی کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس جهت نظارت بر حسن اجرای 60 هزار معلم حق التدریسی، آموزشیاران نهضت سوادآموزی و مربیان پرورشی 2 نماینده ناظر انتخاب شدند گفت: اینجانب و محمدرضا شعبانی نماینده کرمانشاه به عنوان نمایندگان مجلس جهت نظارت بر این موضوع انتخاب و معرفی شدیم که تاکنون در رابطه با استخدام معلمان با وزیر آموزش و پرورش صحبت هایی داشتیم.

وی افزود: قرار است هفته آینده هم در رابطه با استخدام 60 هزار معلم جلسه ای با حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش داشته باشیم و در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهیم.

نماینده ناظر مجلس جهت استخدام 60 هزار معلم حق التدریسی در وزارت آموزش و پرورش گفت: استخدام این تعداد از معلمان مصوبه مجلس است و به دولت فرصت داده شد تا ظرف 5 سال این تعداد معلمان را به استخدام درآورد.

موسوی گفت: از آنجا که شرایطی را مجلس شورای اسلامی برای استخدام معلمان تعیین کرد و بین معلمان و وزارت آموزش و پرورش جهت استخدام اختلافاتی پیش آمد مجلس 2 نماینده را به عنوان نظارت بر اجرای قانون استخدام تعیین کرد تا در صورت بروز مشکل رفع گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet