شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/20 21:11:00
سرویس سیاسی
سروری به خانه ملت خبر داد:

بررسی امنیت کرمان با حضور وزرای اطلاعات و کشور در کمیسیون امنیت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مسائل امنیتی استان کرمان با حضور وزرای اطلاعات و کشورو دیگر مسئولین وزارتخانه ها، فرمانده نیروی انتظامی کشور و همچنین مسئولین استان کرمان در کمیسیون پیگیری خواهد شد.

پرویز سروری نماینده تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که 7 نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی جهت بررسی مسائل امنیتی کرمان از روز سه شنبه به این استان سفر کرده اند گفت: کمیسیون براساس وظیفه ذاتی خود ماهانه سفری به یکی از استانهای کشور دارد تا در این سفرها به مسائل امنیتی بخصوص امنیت استانهای مرزی را پیگیری کند.

وی با بیان این که تعدادی از اعضای کمیسیون در اردیبهشت ماه سفری به کرمانشاه داشتند گفت: در این سفر با بررسی هایی که به عمل آمد و با پیگیری هایی که در تهران در جلسات کمیسیون شد به نتایج خوبی در خصوص برقراری امنیت در کرمان رسیدیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد کرد: در همین راستا کمیسیون سفری به استان کرمان داشت که با شورای تامین استان جلسه طولانی برگزار شد و مسائل امنیتی استان به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: صبح روز چهارشنبه هیات اعزامی مجلس سفری به شهرستان بم داشت که پس از سفری هم به جیرفت داشتیم و در این شهرها با حضور فرمانداران و مسئولین مختلف این شهرها جلسه شورای تامین برگزار شد و مسئولین نقطه نظرات خود را راجع به امنیت بیان کردند که نمایندگان مجلس نیز موضوعات را دسته بندی کرده و اولویت های خاصی را در نظر گرفتند.

نماینده تهران در مجلس با بیان این که حضور افاغنه، شرارتهایی که به واسطه عدم امنیت در استان سیستان و بلوچستان به کرمان تحمیل می شود  نیازهای انتظامی و توسعه فعالیت های انتظامی و امنیتی استان از جمله محورهای مورد بحث در این جلسات بود گفت: قرار شد تا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ظرف دو هفته آینده با حضور مسئولین استان و همچنین مسئولین دستگاههای اجرایی از جمله وزیر و مسئولین وزارتخانه های اطلاعات و کشور و فرمانده نیروی انتظامی کشور جلسه ای برگزار شود و امنیت شرق و جنوب کشور به خصوص امنیت استان کرمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

سروری گفت: دولت در کرمان اقدامات اجرایی و اقتصادی خوبی انجام داده و ما امیدواریم در زمینه امنیت کرمان نیز اقدامات خوبی صورت گیرد.

علاوه بر سروری، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، غلامرضا کرمی، سیدعلی آقازاده و عبدالصمد بابااحمدی از دیگر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این سفر سه روزه به کرمان حضور داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet