هدر موبایل
1389/03/21 15:56:00
سرویس سیاسی
رهبر حزب سعادت ترکیه:

قطعنامه جدید ضدایرانی، فاقد دلیل منطقی است

**رهبرحزب سعادت ترکیه، تحریم ایران از سوی شورای امنیت را در راستای سیاست‌های دوگانه این شورا دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از سایت پارلمانی ترکیه، نومان کورتولموش رهبراسلامگرای حزب سعادت ترکیه  گفت: دولت ترکیه هم در امضا بیانیه تهران به همراه برزیل و هم در دادن رای منفی به تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران یک موضع درست اتخاذ کرده است .

رهبر حزب سعادت درپارلمان ترکیه، از دولت ترکیه به علت دادن رای منفی به تحریم‌های ایران در شورای امنیت، تشکر وقدردانی کرد.

کورتولموش با تاکید براین که بیانیه تهران در زمینه مبادله سوخت هسته‌ای یک گام مثبت و مهم درحل مساله هسته‌ای ایران، از راه‌های دیپلماتیک است، از شورای امنیت سازمان ملل در زمینه تحریم‌های جدید علیه ایران انتقاد کرد و گفت: تصمیم شورای امنیت ضربه‌ای سنگین به حل مساله هسته‌ای ایران از راه‌های صلح‌آمیز است .

رهبر حزب سعادت ترکیه با توجه به اقدامات اخیررژیم صهیونیستی، تاکید کرد: اگر سخن از تهدید صلح جهانی در میان باشد، رژیم صهیونیستی باید در راس این تهدیدها جای گیرد و زمینه خلع سلاح هسته‌ای این رژیم نیز فراهم شود.

وی همچنین گفت : تصمیم شورای امنیت فاقد حسن نیت و صمیمت است و ما با یک دورویی و استاندارد دوگانه که فاقد هرگونه دلیل منطقی است، مواجهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet