شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 10:33:00
سرویس کمیسیون ها
برای بررسی موضوع ساکنین ورامین حضور می‌یابد

استاندار تهران فردا در کمیسیون اجتماعی

**"مرتضی تمدن" استاندار تهران فردا یه منظور بررسی موضوع ساکنین ورامین که از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اجتماعی ماموریت داده شده است، در این کمیسیون حضور می‌یابد.

کمیسیون اجتماعی روز یکشنبه لایحه برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های وزارت رفاه و تأمین اجتماعی، سازمانهای بهزیستی کشور، خدمات درمانی تأمین اجتماعی، بازنشستگی کشوری و کمیته امداد حضرت امام (ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد مبارزه با مواد مخدر را بررسی می‌کند.

اعضای این کمیسیون در جلسه فردا همچنین با حضور "مرتضی تمدن" استاندار تهران موضوع ساکنین ورامین که از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اجتماعی ماموریت داده شده است، را بررسی می‌کند.

اعضای کمیسیون اجتماعی در روز دوشنبه ضمن ادامه رسیدگی به لایحه برنامه پنجم توسعه، از سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز بازدید خواهند کرد.

این کمیسیون در روز سه‌شنبه نیز بررسی لایحه برنامه پنجم را در حوزه‌های کاری وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی و تعاون و سایر دستگاه‌های وابسته ادامه می‌دهد.

کمیسیون اجتماعی روز چهارشنبه جمع‌بندی نهایی خود در مورد لایحه برنامه پنجم توسعه را تهیه و به کمیسیون تلفیق ارائه می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet