هدر موبایل
1389/03/22 11:16:00
سرویس کمیسیون ها
استاندار تهران فردا به کمیسیون اجتماعی توضیح می‌دهد

بی‌خانمان شدن 40 خانوار در قرچک ورامین

نوری**"مرتضی تمدن"، استاندار تهران فردا با حضور در کمیسیون اجتماعی مجلس درباره بلاتکلیفی ۴۰ خانوار ورامینی به این کمیسیون توضیح می دهد.

"سیدحسین نقوی حسینی"، نماینده ورامین در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اعلام این خبر، افزود: چند سال پیش ساختمانی که برای خانواده های کم بضاعت در منطقه باقرآباد قرچک ورامین ساخته و در اختیار این خانواده های بی بضاعت گذاشته بودند به دلایلی ریزش کرد.

نقوی حسینی با اعلام اینکه پس ازریزش کردن ساختمان، فرمانداری ورامین دستور تخلیه این ساختمان را به ساکنین آن داد، خاطرنشان کرد: پس از دستور فرمانداری 40 خانواده که در این ساختمان ساکن بودند آنرا تخلیه کردند که این خانواده ها از زمان تخیله تا کنون در بلاتکلیفی به سر می برند و فرمانداری و استانداری تهران تکلیف آنها را روشن نکرده است.

وی با یادآوری اینکه تخلیه ساختمان مذکور نشانگر این است که پایان کار شهرداری و نظارت بر ساخت این ساختمان ایراد داشته است، افزود: بنابراین ساکنین این ساختمان از زمان ریزش آن دربه در هستند و تنها به آنها ودیعه مسکنی داده شده تا خانه ای را به صورت موقت اجاره کنند.

نماینده ورامین با اظهار اینکه این خانواده بارها به فرمانداری ورامین و استانداری تهران برای حل مشکلشان مراجعه کرده اند، خاطرنشان ساخت: علی رغم پیگری خود و ساکنان این ساختمان تا کنون تکلیف این خانواده ها روشن نشده است.

نقوی حسینی براین اساس از شکایت ساکنان این ساختمان ریزش کرده به مجلس خبرداد و اعلام کرد: پس از ارائه این شکایت، هیات رئیسه مجلس موضوع را برای بررسی به کمیسیون اجتماعی مجلس ارجاع داد که این کمیسیون با تائید کوتاهی مسوولان، از استاندار تهران دعوت کرده است که فردا با حضور در کمیسیون در این خصوص توضیح دهد.

نماینده ورامین در عین حال در پایان تاکید کرد که خود وی بارها برای حل مشکل ساکنان این ساختمان ریزش کرده در حوزه انتخابیه اش پیگیری کرده، اما نتیجه ای نگرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet