شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 12:38:00
سرویس سیاسی
دهقان خبر داد:

تشکیل کمیته هماهنگی دولت و مجلس

**کمیته هماهنگی دولت و مجلس با عضویت صدر، کوهکن و دهقان ازطرف هیات رئیسه مجلس و نمایندگانی از دولت به منظور ارتقاء روابط صمیمی دولت و مجلس تشکیل شد.

"محمد دهقان" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ، با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر لزوم روابط صمیمی بین دولت و مجلس ، اظهارداشت: اختلاف سلایق بین مسئولین امری طبیعی است و در نظام جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته شده است ، اما این اختلاف نظرها نباید منجر به شکاف بین مسئولین ارشد کشور شود ، ازاین رو  مجلس شورای اسلامی همواره درصدد ارتقاء روابط صمیمی بین دولت و مجلس بوده است.

وی افزود:در پی نامه رئیس جمهور به شورای نگهبان مبنی بر انتقاداتی نسبت به مجلس ، قرار شد برای پیشگیری از موارد مشابه و رفع برخی  سوء تفاهمات بین مسئولین ، سه تن از اعضائ هیات رئیسه یعنی آقایان شهاب الدین صدر، محسن کوهکن و بنده ( محمد دهقان نقندر) جلساتی را با مسئولین ارشد دولتی برگزار کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: تشکیل این کمیته و برگزاری این جلسات  برای ارتقاء روابط دولت و مجلس ، به معنای عدم دفاع هیات رئیسه از شان مجلس و عدم تاکید بر اجرای قانون توسط دولت و سایر ارکان کشور نیست.

وی گفت: البته هیات رئیسه مجلس برای اجرای قوانین نیز  اقداماتی را در دستور کار خود دارد.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet