هدر موبایل
1389/02/07 16:36:00
سرویس کمیسیون ها
شهریاری خبر داد

لغو آزمون دستیاری، هفته آینده در کمیسیون بهداشت مجلس

**نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لغو آزمون دستیاری پزشکی توسط وزارت بهداشت در حالی که هنوز جرایمی ثابت نشده است جای تعجب و بررسی دارد.

"حسینعلی شهریاری" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: امتحانات آزمون دستیاری وزارت بهداشت چندین سال است مساله ساز شده و با تشنج برگزار می‌شود که لازم است برای آن تدبیری اندیشیده شود.

وی خاطرنشان کرد: در امتحانات قبلی آزمون دستیاری وزارت بهداشت متاسفانه به دلیل خرید و فروش سوالات، تقلبات صورت گرفته شکایت هایی به قوه قضاییه ارائه شده و همین موجب می شد که در نحوه آزمون دستیاری پزشکی همواره با اما و اگرهایی همراه باشد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اعتراض هایی که در جریان است باید بررسی شود آیا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قادر به انجام برگزاری این آزمون هست یا خیر.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر امتحانات به نوع دیگری واگذار شود، هم وقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفته نمی‌شود و هم زحمت افراد به این شکل که آزمون‌ها لغو شود به هدر نخواهد رفت.

شهریاری یادآور شد: بهتر بود وزارت بهداشت آموزش پزشکی با دقت ادله مخالفان آزمون دستیاری را مورد بررسی قرار می داد سپس درخصوص آن تصمیم گیری می کرد.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در هفته آینده موضوع لغو آزمون دستیاری وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی را در دستور کار کمیسیون قرار می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet