هدر موبایل
1389/03/22 15:04:00
سرویس بین الملل
علی اسلامی‌پناه:

حمله اسرائیل به کشتی آزادی یک شبیخون وحشیانه بود

**حمله اسرائیل به کشتی آزادی و فعالان صلح طلب، شبیخون وحشیانه این رژیم بود.

علی اسلامی‌پناه نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان این مطلب افزود: حمله به کشتی آزادی، حمله به پیروان ادیان و مذاهب مختلف جهان بود و اسرائیل با این حرکت ناشیانه، خوی تجاوزگری خود را به جهانیان نشان داد.

وی، با بیان اینکه سازمان‌های جهانی آلت دست نظام سلطه هستند، اظهار داشت: این اقدام اسرائیل نشان داد، نظام سلطه در هر کجای دنیا بخواهد اعمال فشار کند از این سازمانها استفاده ابزاری می‌کند.

وی گفت: پایبند نبودن اسرائیل به هیچ‌یک از منشورهای اخلاقی روی دیگر این رژیم غاصب را برای مردم جهان به نمایش گذاشت.

اسلامی‌پناه تأکید کرد: حمله به کشتی آزادی در آبهای بین‌المللی روی داد و آمریکا با این تهاجم، به صورت خنثی برخورد کرد.

وی گفت: متأسفانه کشورهای فرانسه، انگلیس و سایر اعضای دائم شورای امنیت در برابر این حرکت رژیم صهیونیستی مواضع قاطعی اعلام نکردند.

وی افزود: اسرائیل با دست زدن به این حمله، شورای امنیت را به سخره گرفته و این شورا با صدور بیانیه‌ای بی‌تأثیر، زمینه استهزای بیشتر سازمان ملل را فراهم کرد.

وی صدور بیانیه منفعلانه سازمان ملل در برابر اقدام وحشیانه اسرائیل در حمله به کاروان آزادی را برخلاف فصل هفتم منشور سازمان ملل عنوان کرد و تصریح کرد: در این منشور هر کشوری که بخواهد با توسل به زور امنیت منطقه‌ای که در آن صلح حاکم است را به خطر اندازد، شورای امنیت موظف است با نیروی نظامی با آن مقابله کند.

اسلامی‌پناه افزود: کشورهای اسلامی باید با تشکیل جلسه اضطراری این حرکت را محکوم می‌کردند.

وی با اشاره به فرمایش حکیمانه امام (ره) مبنی بر اینکه اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود، اظهار داشت: این سخن بحق حضرت امام (ره) باید برای جهان اسلام سرلوحه قرار گیرد.

وی ادامه داد: آهنگ فروپاشی اسرائیل از اقدام اخیرش به گوش جهانیان رسیده و با شکست در جنگهای اخیر می‌خواهد سرپوشی بر شکست‌های خود بگذارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet