هدر موبایل
1389/03/22 15:44:00
سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

آزمون دستیاری پزشکان همچنان در حال بررسی است

**رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آزمون دستیاری پزشکان در کمیسیون های تخصصی مجلس همچنان در حال بررسی است.

دکتر "حسینعلی شهریاری" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: آزمون دستیاری پزشکی در کمیسیون های بهداشت و درمان و آموزش تحقیقات مجلس همچنان در حال بررسی است و هنوز جمع بندی درخصوص آن نهایی نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون دستیاری پزشکی لغو نشده و موضوع آن همچنان در حال جمع بندی نهایی است.

شهریاری خاطرنشان کرد: هرگاه آزمون دستیاری به جمع بندی نهایی برسد اخبار مربوط به آن از طریق رسانه های جمعی به اطلاع جامعه پزشکی و مردم خواهد رسید.

وی درخصوص انتشار خبری مبنی بر لغو آزمون دستیاری که در رسانه ها و برخی روزنامه ها انتشار یافته است، گفت: انتشار خبری از خانه ملت که در تاریخ هفتم اردیبهشت ماه قبلاً منتشر شده بود و بار دیگر در روز پنجشنبه مورخ 20 خرداد انتشار یافت باعث نگرانی جامعه پزشکی شد. باتوجه به گزارش های وزارت بهداشت درمان آزمون پزشکی لغو آزمون دستیاری وجود ندارد.

توضیح: اشکال پیش آمده در باز انتشار خبر مربوط به گفت و گو با دکتر شهریاری درباره آزمون دستیاری پزشکی تاریخ  7 اردیبهشت سال جاری مربوط به اشکال نرم افزاری بوده که بدین وسیله تصحیح می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet