شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 16:42:00
سرویس سیاسی
نایب رئیس دومای روسیه در واکنش به رای مثبت کشورش به قطعنامه ضد ایرانی

آمریکا، ایران را از شمار دوستان ما خارج کرد

**نایب رئیس دومای روسیه تصمیم مسکو برای حمایت از تحریم های شورای امنیت علیه ایران را اشتباه و باعث لطمه به روابط دو کشور دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه،  ولادیمیر ژیرینوفسکی نایب رئیس دومای روسیه تصمیم مسکو برای حمایت از تحریم های شورای امنیت علیه ایران را اشتباه خواند و گفت: بینید آمریکایی ها با ما چکار کردند؟ ایران را از شمار دوستان ما خارج کردند.

رهبر حزب لیبرال دموکرات با تاکید به اینکه این تصمیم مسکو می تواند تاثیر منفی در روابط ایران و روسیه بگذارد گفت: ما فقط دستمان را بعنوان قبول در شورای امنیت بلند کردیم و مانند نمایندگان مجلس دگمه رای گیری را فشار دادیم، بدون اینکه توجه داشته باشیم  پس از این میلیون ها تن در تهران شعار "مرگ بر روسیه" را سر می دهند.

در ادامه این گزارش آمده است  رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه پس از مواضع اخیر مسکو علیه ایران ، گفت : حزب لیبرال دموکرات روسیه تصمیم مسکو جهت حمایت از تحریم های شورای امنیت علیه ایران را اشتباه می داند وبا آن مخالف است .

وی تاکید کرد، پیامد این تصمیم روسیه، نه تنها لطمه وارد کردن به روابط ایران و روسیه است بلکه باعث خدشه دار شدن افکار عمومی مردم ایران نسبت به روسیه است. .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet