هدر موبایل
1389/03/22 16:48:00
سرویس اقتصادی
محمدی به خانه ملت خبر داد:

58 پیشنهاد درخصوص آب در برنامه پنجم

**رئیس کمیته آب کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نمایندگان مجلس در روزهای گذشته ۵۸ فقره پیشنهاد درخصوص آب و مواد مربوط به فصل آب در لایحه برنامه پنجم توسعه به کمیسیون ارسال کردند.

"اقبال محمدی" نماینده مریوان و سروآباد در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه فصل آب در لایحه برنامه پنجم توسعه سه ماده و چندین بند دارد، گفت: نمایندگان مجلس از زمانی که لایحه برنامه پنجم بین آنها توزیع شد تاکنون 58 فقره پیشنهاد درخصوص این مواد به کمیسیون ارائه کردند که از سوی کمیسیون برای بررسی به کمیته آب ارجاع شد.

وی افزود: صبح امروز با حضور کارشناسان وزارت نیرو و جهاد کشاورزی این پیشنهادات مورد بحث و بررسی مقدماتی قرار گرفت و ضمن دسته بندی جهت بررسی و تصویب به کمیسیون کشاورزی مجلس ارجاع گردید.

رئیس کمیته آب کمیسیون کشاورزی مجلس پیش بینی کرد که در کمیسیون کشاورزی بعضی از این پیشنهادات به عنوان اصلاحیه مواد مربوط به فصل آب لایحه برنامه پنجم توسعه و برخی هم به عنوان الحاقی به این مواد تصویب شود.

محمدی اضافه کرد: چنانچه پیشنهاداتی به تصویب کمیسیون نرسد چاپ خواهد شد تا در صورت نیاز در صحن و هیات رئیسه کمیسیون تلفیق اجرا شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet