شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 17:28:00
سرویس اقتصادی
نماینده ناظر مجلس:

صندوق ضمانت صادرات نقش موثری در توسعه صادرات کشور دارد

**نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی بر مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران اظهار داشت: لازم است این مجمع حدالق هر سه ماه یکبار تشکیل شود.

"فرهاد دلقپوش" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حضور نماینده ناظر مشروط بر تشکیل و دعوت از سوی مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات است، گفت: مدیران صندوق ضمانت ترتیب تشکیل مجمع عمومی را می دهند و حضور دو نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی مشروط به دعوت مدیر عامل مجمع است؛ در دوره اخیر تا کنون 3 بار این جلسات با حضور نمایندگان ناظر برگزار شده است.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجمع اهداف  مشخصی را دنبال می‌کند، تاکید کرد: این مجمع با محوریت تضمین فعالیت اقتصادی در راستای توسعه صادرات در عصر اقتصاد بر پا می شود. درمجمع صندوق ضمانت میزان فعالیت مجمع و برنامه های آتی نیز مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه این صندوق با اساسنامه خود، نقش موثری در توسعه صادرات و ضمانت اقتصادی دارد، ادامه داد: ما ایده آل هایی برای این مجمع در نظر گرفته ایم و قبول داریم  که با آرمان های همچنان فاصله داریم؛ با این وجود در دوره اخیر مجمع فعالیت قابل قبولی داشته است و برنامه ها و اهداف خود را با جدیت بیشتری دنبال می کند.

دلقپوش در تصریح کرد: امیدوارم با برگزاری برنامه های آموزشی و پژوهشی، جایگاه و ارزش کار صندوق شناخته شود.

مجمع صندوق ضمانت صادرات ایران با موضوع بند(الف) ماده (4) قانون چگونگی اداره صندوق ضمانت صادارت ایران مصوب 15/7/1375 و با حضور یوسف نجفی و فرهاد دلق پوش نمایندگان ناظر مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet