هدر موبایل
1389/03/22 19:31:00
سرویس سیاسی
سیدفاضل موسوی:

رژیم اشغالگر قدس بار دیگر چهره پلید خود را نشان داد

** نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای گفت: رژیم اشغالگر قدس با حمله به کاروان آزادی بار دیگر چهره پلید خود را به جهانیان نشان داد.

فاضل موسوی در گفتگو با روزنامه مردم نو اظهار داشت: بیش از این نیز از رژیمی که سال‌هاست دست به کشتار مردم بی‌دفاع فلسطین و لبنان و منطقه می‌زند، انتظار نمی‌رفت.

وی افزود: رژیمی که سال‌ها پیش بنای آن روی قتل و کشتار نهاده شده است، هرگز دست از شرارت و اقدامات پلید خود برنداشته است.

نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی افزود: ماهیت رژیم صهیونیستی بر جنایت و کشتار مردم بی‌دفاع است و از این رژیم بیش از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه اقدام رژیم اشغالگر قدس در کشتار کسانی که به نیت صلح و آزادی به سوی غزه حرکت می‌کردند، اوج خباثت و ددمنشی این حکومت جعلی را نشان می‌دهد، تصریح کرد: مجامع بین‌المللی و کشورهای آزاده جهان نباید در برابر این جنایت ساکت بنشینند.

موسوی در ادامه با بیان اینکه مردم ایران باید بدانند که چنین دشمنان ددمنشی دارند و این دشمنان علیه کشورمان توطئه‌ می‌کنند، افزود: باید در مقابل این گونه دشمنان بیش از پیش متحد و همدل شوند.

وی با بیان اینکه باید همه برای محکومیت این اقدام رژیم اشغالگر قدس به پا خیزیم، گفت: این‌گونه اقدامات موجب از بین رفتن این رژیم جعلی می‌شود.

تذکر کتبی موسوی به وزیر آموزش و پرورش

همچنین موسوی نماینده مردم خدابنده به وزیر آموزش و پرورش درباره رسیدگی به وضع نامتعارف و غیرکارشناسی جذب استعدادهای درخشان در مقاطع مختلف درسی در آموزش و پرورش تذکر کتبی داد.

وی گفت: متأسفانه این گروه داری مشکلات زیادی هستند که باید به آنها رسیدگی شود.

وی از رسیدگی به انحراف عملکرد بودجه شرکت‌های دولتی از بودجه‌های مصوب، در کار کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد و افزود: اعضای کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس بحث و تبادل نظر پیرامون گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره انحراف عملکرد بودجه شرکت‌های دولتی از بودجه‌های مصوب را در دستور کار خود دارند.

 وی درباره انتخابات کمیسیون اظهار داشت: برگزاری انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون بعد از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خواهد بود.

وی گفت: هیأت رئیسه اعتقادش بر این بود که همزمان با پایان دومین سال کاری مجلس انتخابات کمیسیونها را پیش رو داریم و تأخیر در معرفی رئیس کمیسون اصل نود از یک زاویه به خاطر احترام به شخصیت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای فاکر بود و از سوی دیگر همزمانی معرفی رئیس این کمیسیون با انتخابات هیأت رئیسه دیگر کمیسیونها.

موسوی تدبیر هیأت رئیسه در این باره را مثبت ارزیابی و اعلام کرد: بر این اساس بعد از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود، ما انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود و معرفی رئیس را پیش رو داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet