انتخابات ریاست جمهوری
1389/03/22 19:26:00
سرویس بین الملل
محمدتقی بختیاری:

بقای رژیم‌ نژادپرست اسرائیل، در ایجاد هرج‌ومرج و زورگویی است

**رژیم صهیونیستی قبل از حمله خونین و ددمنشانه به ناوگان آزادی، جنایت‌های زیادی را مرتکب شده و پس ازاین نیز به کارهای جنایت کارانه خود ادامه خواهد داد.

"محمدتقی بختیاری" نماینده مردم شهرستان بافت در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به نشریه نگارستان، گفت: بقای رژیم جنایتکار و‌نژاد پرست اسراییل در ایجاد هرج و مرج و زورگویی است.  

وی با بیان اینکه رژیم‌ نژاد پرست اسراییل، دشمن قسم خورده مسلمانان جهان است، اظهار داشت: نفوذ اسراییل دربدنه قدرتهای استکباری باعث شده است که روز به روز برشدت اعمال ننگین و فاجعه‌آمیز خود در منطقه خاورمیانه بیفزاید.

بختیاری گفت: سران رژیم صهیونیستی، به طور قطع و یقین برای حفظ حکومت غاصب و نامشروع خود، همچنان ازابزارهای غیرمشروع در اختیار، مرتکب جنایت‌های وحشیانه‌تر و وقیحانه‌تر نیز خواهند شد.

وی، افزود: رژیم منحوس اسراییل، قصد دارد با استفاده از خبرگزاری‌های مهم جهان، دارو، طلا و اسلحه دراختیار، اهداف نامشروع و غیرمنطقی خود را به جلو ببرد.

وی عمل ناجوانمردانه رژیم غاصب صهیونیستی به کشتی حامل کمک‌های انساندوستانه را محکوم کرد و گفت: این حمله خبیثانه از یک رژیم جنایتکار، دور از انتظار نیست.

نماینده مردم شهرستان بافت تصریح کرد: مجامع جهانی و بین‌المللی باید با شدت و قاطعیت بیشتری این جنایت هولناک اخیر رژیم نامشروع اسراییل را محکوم و مسببان این حادثه تلخ و ناگوار را به سزای اعمال ننگین خود برسانند.

بختیاری، مشکلات کنونی در فلسطین اشغالی را جدی خواند و گفت: مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین سالیان مدیدی است که مورد آماج و حملات وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی قرار دارند و مشکل این نقطه از جهان باید به صورت ریشه‌ای برطرف شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet