هدر موبایل
1389/03/22 19:42:00
سرویس کمیسیون ها
ستار هدایت‌خواه:

مدیران باید حلقه ارتباطی با سرمایه‌گذاران باشند

**مدیران بخش صنعت باید حلقه‌های ارتباطی با سرمایه‌گذاران بزرگی که در کشور وجود دارد برقرار کرده و آنها را به سرمایه‌گذاری در این طرح‌ها که مزایای زیادی دارد تشویق کنند.

ستار هدایت‌خواه نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس با بیان این مطلب به روزنامه امید مردم، افزود: برنامه‌های صنعت استان تاکنون به‌گونه‌ای پیش رفته است که از صنایع مادر غفلت شده است و توسعه آنها مدنظر قرار نگرفته است در این استان لازم است دولت به ساخت زیربنا و صنایع مادر مانند نساجی، آهن و فولاد و صنایع شیمیایی اقدام کند.

وی تصریح کرد: متأسفانه فرهنگ کار و تلاش در استان کهگیلویه و بویراحمد ضعیف بوده و با وجود داشتن توانمندی‌ها و پتانسیل‌های فراوان و برخورداری از مواهب الهی مختلف میزان بیکاری در آن بالا است.

هدایت‌خواه گفت: سالانه میلون‌ها متر مکعب از آبهای جاری این استان به هدر می‌رود منابع خاک و زمین‌های مستعد این استان بلا‌استفاده مانده اما جوانان این مرز و بوم در بیکاری و فقر و نداری به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه متأسفانه مردم و جوانان استان دنبال شغل مولد و اشتغالزا نیستند و تنها به شغل‌های اداری و پشت میزی اکتفا کردند افزود: در حالیکه فارغ‌التحصیلان و نیرو‌های متخصص و بیکار استان باید به سمت مشاغل تولیدی در بخش‌های مختلف که ضمن ایجاد فرصت‌های شغلی چرخه اشتغال و تولید را رونق می‌دهد بروند تا از این طریق معضل بیکاری استان مرتفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet