هدر موبایل
1389/03/22 19:54:00
سرویس سیاسی
نماینده لیبرال پارلمان کانادا:

هیچ مدرکی مبنی بر دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای موجود نیست

**نماینده لیبرال پارلمان کانادا معتقد است، ایران شایسته تحریم نبود و رویکرد شورای امنیت در مورد پرونده هسته ای ایران غلط است.

به گزارش خانه ملت ملت به نقل از خبرگزاری سی بی سی کانادا، هاروی آندره، نماینده لیبرال پارلمان کانادا با اشاره به تلاشهای آمریکا برای اعمال تحریمها علیه ایران افزود: آمریکا باید بگوید،  ایران دقیقا چه کاری کرده که شایسته تحریم باشد؟


وی در ادامه در پاسخ به پرسشی در زمینه اتهام کشورهای غربی در زمینه تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای، گفت: ایران کاری که شایسته تحریم باشد انجام نداده است و تاکنون هیچ مدرکی دال بر اینکه ایران درصدد دست یابی به جنگ افزارهای هسته ای باشد، بدست نیامده است.

در ادامه این گزارش، نماینده پارلمان کانادا با اشاره به همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه به بازرسان به منظور بازدید از تاسیسات اتمی، امضای ان. پی. تی و توافق اخیر تهران در زمینه تبادل سوخت افزوده است: ایران به جامعه جهانی می گوید که برنامه هسته ای آن برای تولید برق است که این هدفی منطقی بشمار می رود.

وی با بیان اینکه بهره برداری از نیروی هسته ای مؤثر و کار آمد و بهترین منبع انرژی در دنیای مدرن بشمار می رود تاکید کرد: رویکرد شورای امنیت، به پرونده هسته ای ایران، رویکرد مناسبی نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet