هدر اصلی
1389/03/22 12:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی:

رویکرد منطقی نظام در مواجهه با موسوی، هویت او را آشکار کرد

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس،گفت: فرصتی که نظام در یکسال گذشته به موسوی داد و رویکرد منطقی در مواجهه با وی، موجب شد تا ماهیت رفتار او بیش از پیش مشخص شود.

علی‌اصغر زارعی در گفت و گو با ایرنا در تحلیل شرایطی که در انتخابات ریاست جمهوری دهم بر کشور حاکم بود، اظهار داشت: اگر پیش از آنکه ماهیت سران فتنه برای مردم مشخص شود، آنان دستگیر می شدند و یا با آنان برخورد قضایی صورت می گرفت، آنان مظلوم‌نمایی کرده و به قهرمانان آنچنانی تبدیل می‌شدند.

وی افزود: البته موسوی و کروبی تلاش می کردندتا با آنان برخورد قضایی شود؛ برخی از سخنان تند آقای کروبی و موسوی در برخی زمان ها دقیقا برای تحریک قوه قضاییه بود تا آنها وادار به دستگیری آنها شوند اما نظام، هوشمندانه عمل کرد تحت تاثیر احساسات قرار نگرفت و این نیت آنان برملا شد.

مشروح این گفت و گو در پی می‌آید:

 

** اتحاد اصلاح طلبان با ضد انقلاب در انتخابات دهم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه چرا اصلاح طلبان همه قوای خود را در انتخابات ریاست جمهوری متمرکز کردند و حتی با عناصر ضد انقلاب در خارج از کشور متحد شدند، اظهار داشت: علت این بود که اصولگرایان در چند انتخابات قبلی توانستند به سرعت جریان اصلاح طلب که شورای شهر، مجلس و دولت را در اختیار داشتند، از حاکمیت کنار بزنند.

وی افزود:اصلاح‌طلبان نیت‌های اصلی خود را در دورانی که دولت و مجلس را در اختیار داشتند، به مردم نشان داده بودند؛ در آن دوره برخلاف شعارهایی که قصد اصلاح‌طلبی در اداره کشور و اصلاح مشکلات و ناهمواری‌ها بود، جریان به سمت ساختار شکنی رفت و به نوعی آب به آسیاب دشمنان انقلاب ریخته طی شد.

زارعی ادامه داد: اصولگرایان از شفاف شدن عملکرد و مواضع اصلاح‌طلبان استفاده کردند و توانستند آنها را در انتخابات شورای شهر، مجلس و ریاست جمهوری نهم به عقب برانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet