هدر اصلی
1389/03/22 15:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید شریف حسینی:

تصویب قطعنامه تحریم علیه ایران تنها وقت تلف کردن است

**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت با تصویب قطعنامه جدید علیه ایران تنها وقت خودش را تلف کرده است.

سید شریف حسینی شنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به تصویب قطعنامه جدید تحریم علیه ایران در شورای امنیت اظهار داشت: تمامی این فشارها و تحریم ها به منظور جلوگیری از دستیابی جمهوری اسلامی ایران به انرژی هسته ای است اما هیچ نتیجه ای نخواهند گرفت.

وی اضافه کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و متحدانش با این اقدام تنها خودشان را رسوا ساخته اند زیرا این کشورها برای جلوگیری از دستیابی سایرملل به دانش هسته ای به جای اینکه در مقابل کشورهایی بایستند که در مسیر دست یافتن به بمب اتم حرکت می کنند، با یک تصمیم نابخردانه جلوی پیشرفت کشورهایی را می گیرند که به آنها وابستگی ندارند.

حسینی افزود: این تصمیم گیری غلط آنان سبب می شود که کشورهای جهان از آنها متنفر شده و امروز آمریکا و متحدانش منفورترین کشورها در عرصه بین المللی هستند.

وی ادامه داد: این اولین باری نیست که علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه جدیدی صادر می شود، غرب به سرکردگی آمریکا و اسراییل بارها تلاش کرده اند که جلوی پیشرفت و توسعه ما را در زمینه دستیابی به انرژی هسته ای که در واقع مسیرش را در حالت صلح آمیز آغاز و به همین منوال نیز به پایان خواهیم برد بگیرند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: شاید تحریم ها باعث شوند که ما تا حدودی با مشکلات کوچکی مواجه شویم اما مردم ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده اند که همیشه تحریم ها برایشان به نوعی حرکت های جدیدی را ایجاد کرده و توانسته اند با استفاده بهینه از استعداد و دانش خود جایگزین مناسبی را برای موارد تحریمی پیدا کنند.

وی افزود: اگر امروز یک نگاه به اولین تحریم علیه ایران بیاندازیم ، چیزهایی که آن زمان داشته ایم و داشته های امروز نشان می دهد که در زمینه رشد و توسعه بخوبی حرکت کرده ایم.

حسینی ادامه داد: بطور یقین امروز نیز اعمال چنین تحریم هایی هیچ گونه خللی در دست یابی به انرژی صلح آمیز هسته ای در بین دولتمردان، مردم و نظام ایجاد نخواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet